TZ: Český olympionik Petr Koukal ukázal nahý zadek! Tereza Kostková utekla z placu!

Máme rádi Česko – 14.4.2013 - Obrázek 4 Foto: Máme rádi Česko – 14.4.2013 - Obrázek 4Foto: All

Tentokrát se v nové megashow Máme rádi Česko dostanou ke slovu zbraně těžšího kalibru, než jsou pouhé vědomosti.

Prémiová nabídka na extra body za razítko na odhalené pozadí nejdřív rozpoutá horkou diskusi, aby poté donutila vlajkonoše české olympijské výpravy povolit pásek u kalhot a nechat všechny přítomné zhlédnout partie, které jindy zůstávají pečlivě skryté! Tu vůbec nejlepší podívanou si užije Tereza Kostková, která se k orazítkování vypracovaného pozadí Petra Koukala dobrovolně přihlásila!

I v dalším díle nové megashow Máme rádi Česko prověříme vědomosti hvězdných soutěžících! V týmu Fanánka kromě pozadí olympionika Petra Koukala uvidíme i Petra Koukala samotného a také herecké kolegy z úspěšného primáckého seriálu Cesty domů Terezu Kostkovou a Mirka Etzlera. V týmu Jakuba Prachaře se za soutěžní pult postaví herecká legenda Jiří Krampol, muzikálová hvězda Leona Machálková (původním povoláním učitelka!) a herečka Kristýna Nováková-Fuitová.

 

V soutěžním kole věnovaném filmovým ukázkám proti sobě budou stát jednotlivci! Ovšem na rozdíl od minulého dílu přibude i speciální prémiová nabídka získání bodů navíc, vztahující se k jedné z filmových ukázek – týmy si mohou od moderátora Libora Boučka půjčit razítko a orazítkovat kohokoliv ze svých řad na choulostivé části těla! No, a bude na co koukat! Své badmintonem špičkově vypracované pozadí totiž odhalí český olympionik Petr Koukal! A co na to jediná žena v týmu Tereza Kostková? Odhodí zábrany, vezme razítko a bez váhání půjde do akce!

 

Zřejmě nejtěžší úkol čeká obě družstva v dalším soutěžním kole. Hvězdné týmy hádají na základě popisu a indicií svého kapitána velikány české historie i současnosti. Fanánek je popisuje zdánlivě dost obecně, Mirkovi Etzlerovi to ale stačí a naprosto excelentně skóruje u jednoho jména za druhým: „Upálený milovník pravdy? Jan Hus. Dlouhá současná herečka? Ivana Chýlková!“

 

Tradičně nás čeká také spousta oblíbené muziky – hádání názvů písniček, interpretů, doplňováním veršů... Stačí přitom jediné chybné slůvko, aby body získal druhý tým! A ve studiu postupně začíná být pořádně horko! Takhle celebrity v jejich rolích běžně neuvidíte! V jeden okamžik se soutěž dokonce vyhrotí tak, že temperamentní, a v tu chvíli pořádně naštvaná, Tereza Kostková odchází od soutěžního pultu a s ostatními ostře diskutuje, že pokud se okamžitě nezačne hrát fér, odchází definitivně! Pojďte se podívat, jak tohle všechno dopadne...

 

Další díl megashow Máme rádi Česko uvidíte v neděli 14. dubna ve 20.15 na Prima family.

 


reklama