TZ: Distingovaný senior plácající servírku po zadku Kámoška, ze které se během oběda vyklube lesbička Vylomeniny jsou prostě výzva!

Vylomeniny_2769 Foto: Vylomeniny_2769Foto: All

Stačí splnit pět (někdy dost ulítlých) úkolů, které vám přes neviditelné sluchátko pošpitá věčně smíchy vylomená dvojice Martin Dejdar Tomáš Měcháček, a máte dvacet tisíc v kapse!

První oběť – Mirek, už sedí u toho „správného“ stolu – má image distingovaného pána, kterému sprosté slovo nejde přes pusu a hulvátství už vůbec ne. Bohužel pro něj, cesta k první tisícovce vede přes opakované použití slova vole. Dva tisíce si Míra musí vychrochtat a kvůli pětitisícovce, a pozor teď to přijde, pořádně plácnout po zadku tu mladou servírku, která je obsluhuje! Jeho kolega Tomáš jen zírá! Ale jedeme dál, Mirek je totiž velký hráč! Tomášovi „svěří“, že má milenku, a navíc se snaží přesvědčit TU servírku, aby šla s Tomem na rande a dali večeři ve čtyřech. Mirek je prostě kaňour! A „nevěřící Tomáš“ jen kouká!

Tomáš a Hedvika se mají rádi a zdá se, že by si odpustili ledacos. No uvidíme! Na rozjezd má Tomáš za úkol Hedvice chvíli lichotit – ovšem při každé lichotce si má „splést její jméno“. Trochu si to vyžehlí masáží její ztuhlé šíje, když si ale začne přímo u stolu čistit zuby, to už Hedvika trochu nedává… Hygiena? Tady? A co teprve když za Tomem přijde neznámá blondýna, která byla kdysi „jeho vyvolenou“? A bylo to právě kvůli blond vlasům, které Hedvika jaksi nemá. Tak co kdyby se nechala odbarvit?

To Martina vyrazila do restaurace s kamarádkou. Ačkoliv vypadají, že se dobře znají, kámoška nestačí valit oči! Nejen, že Martina leze z podivných důvodů pod stůl a do telefonu mluví rusky, navíc poměrně otevřeně sděluje své sexuální zkušenosti a svěřuje se kamarádce, že měla jisté lesbické sny o líbání. Ty pak s vidinou dvaceti tisíc v kapse dokonce realizuje!

Vylomeniny v pondělí 22. dubna ve 21.45 hodin na Prima family!

reklama