TZ: Farmář hledá ženu: Harém se zmenšuje

Farmář hledá ženu: Harém se zmenšuje - Obrázek 3 Foto: Farmář hledá ženu: Harém se zmenšuje - Obrázek 3Foto: All

A je to tady – z trojic nápadnic nebo nápadníků zbudou jenom dvojice. Ten nadbytečný dostane květinu a polibek na cestu. Potkají nás ale i nečekaná překvapení. Zdeněk a Irena do toho pořádně šlápnou a jejich večerní procházka se protáhne skoro do rána. Smíří se soupeřky dívky s nastalou situací?

Také Josef má velké překvapení. Je skutečně tak vlažný, jak působí? Má raději své kočky a koně než holky, co za ním přijely na farmu? Nebo myslí na nějakou úplně jinou? A co Mirek a jeho neustálé útěky do lesa? Odpustil už Janě, že mu odvázala loveckou fenku? Ani farmářka Jana zatím nedala nikomu jasnou naději, takže je jen obtížné hádat, koho vyřadí. U Ladislava by se dalo věřit tomu, že nevyhodí Kristýnu, jak jí minule slíbil – pořád je jeho srdci nejbližší, i když pusy a objetí se dočkala i Martina. Jak se budou vztahy vyvíjet dál? Nenechte si ujít další pokračování show Farmář hledá ženu již ve čtvrtek 4. dubna ve 21.35 na Prima family!

 

Jana si vzala na prosluněnou terasu černé brýle, takže její výraz není tak úplně čitelný, když se rozhoduje pro vyřazení jednoho z mužů. Petr si myslí, že zkušenější muži toho mají s Janou přece jen víc společného; má pravdu? Ani Jirka se za favorita nepovažuje. Martinovi se dostane výsady seznámit se s Albertem, což je Janin frekventovaný traktor. Poprvé spolu nakládají seno a není to jen tak. Když se sejde blbá otep, blbé místo a nezkušený traktorista, všechno jde na levačku, směje se Jana, která s tím má sama bohaté zkušenosti.

Josefa vůbec netěší povinnosti s vyřazováním. Co mu jde hlavou při vstávání na jeho tvrzi, když se rozhoduje, kterou nocležnici pošle z klubovny domů? Hledá silnou osobnost; která z dívek mu dnes přijde nejkřehčí a nejméně zralá? „Možná má natolik rád sám sebe, že ani nikoho nehledá,“ napadne Janu, která prý přišla se srdcem na dlani a žádnou odezvu necítí. V Libušíně se schyluje k velkému zvratu, když Pepa svěří Hance překvapivou věc: možná by potřeboval slunečnice tři…

Na Láďově farmě se též schyluje k rozhodnutí. Která z jeho slečen asi dostane slunečnici na rozloučenou? Kristýna je zahradnice, přihlásí se o ni dobrovolně? Kdepak, dnes to klidně nechá na některé ze svých sousedek u stolu. Ladislav na to jde gentlemansky a šalamounsky; ať se sama přihlásí ta, co už se těší domů a tuší, že to stejně nemá žádnou cenu! Koho tím asi myslí – Gábinu, nebo mladou maminku Martinu? Která z žen to pochopí a která se urazí? Kdo se nakonec dočká projížďky kočárem, během níž se Láďa pochlubí svými polnostmi, o které se zasloužil úplně sám? Kdo pracovitému farmáři upeče voňavý koláč?

Zdeněk byl sice skoro do rána vzhůru, ale v pět jde poklízet do chléva. Holky však do práce vzburcovat nedokáže, jen Irena mu přijde za půl hodiny pomoct. Konkurentky vzdorují, nebo opravdu tak tvrdě spí? Tuší už holky, co se v noci stalo mezi farmářem a nejmladší Irenou? Ano, dívky mají oprávněné pochybnosti a cítí se špatně. Která z nich dostane slunečnici? Nebo to všechno dopadne úplně jinak? Koho poveze Zdeněk na nádraží? Není to muž dlouhých řečí a doma ho už čeká dobrý oběd. Po tom všem už má hlad jako vlk, a co je důležitější, také optimistickou náladu.

Krásné ráno u Mirka vyzývá k časnějšímu vstávání než obvykle. Půjdou s ním všechny tři dámy nakrmit dobytek? Z kraviček se po noci jen páří, je to nevšední zážitek. A kozička čeká na dojení, což je pro Libušku z Prahy premiéra. Není na něco takového moc útlocitná? To Jana má přece jen nějakou zkušenost; bude na to Mirek myslet při vyřazování? Když nakonec předá slunečnici, sám je překvapen, jak ho to vzalo. Nepláče jen ta, která dostala košem, ale i starý nimrod: „Tohle se mi stává, když přijdu o loveckýho psa,“ svěří se do kamery. I odpoledne Mirek dámy pěkně zaměstná, též projeví svou nekompromisní povahu a večer zmizí do lesa. Kdo se mu postaví na odpor?

 

reklama