TZ: Konvalinková pohřbila Dagmar Peckovou! Fanánek nepoznal vlastní písničku!

Česká krajina s logem Máme rádi Česko Foto: Česká krajina s logem Máme rádi ČeskoFoto: All

Hvězdné celebrity a jejich znalosti o vlastní zemi? V dalším dílu zábavné megashow Máme rádi Česko to bude trochu skřípat – z češtiny a zeměpisu by propadli všichni kromě Fanánka!

Fanánek si tentokrát do svého hvězdného týmu pozval sexy zpěvačku Terezu Kerndlovou, muže s bezelstným výrazem, odvážného motorkáře a herce Lukáše Pavláska a Milana Šteindlera, který je prý tou nejzkušenější posilou celého týmu, protože „všude byl minimálně dvakrát“! Ani v týmu Kuby Prachaře nebude o krásné ženy nouze, své vědomosti předvede vítězka pěvecké soutěže Gábina Gunčíková, dáma mezi hereckými legendami a skvělá kuchařka Naďa Konvalinková a zpívající herec, moderátor a hudební skladatel Aleš Háma.

 

Hned první soutěžní kolo s filmovými ukázkami ukáže, že i na notoricky známých věcech se dá snadno pohořet. Gábina Gunčíková sice správně odpověděla, že filmová klasika Věry Chytilové s Bolkem Polívkou má „sprostý název“, který taky okamžitě nahlas neváhala říct, jenže už jaksi zapomněla, že snímek má vlastně jména dvě!

 

Gábina Gunčíková exceluje i v češtinářském kole! Mladá sexy zpěvačka, kterou příští rok čeká maturita, dostala za úkol vyhláskovat francouzské „rendez-vous“ plus tyhle slova vysvětlit. Že to je rande, věděla, s hláskováním ale byla úplně vedle! A tak rudnoucí Gábina rozpačitě skládala písmena jako W, V, O za tichých posměšků publika, a dokonce i svých kolegů. „To je rendez-vous, nebo čínská polívka?“ rýpnul si dokonce její „týmový“ hráč Háma.

 

Zřejmě největší trapas ale zažila Naďa Konvalinková. V kole, v němž kapitán ostatním popisuje české velikány, se Naďa trochu spletla a za „nežijící operní pěvkyni, která má zámeček ve Stráži nad Nežárkou“ tipla „nebožku“ Dagmar Peckovou!

 

To nejlepší nás čeká nakonec! U slepé mapy se opět ukázalo, že Fanánek je v zeměpise prostě machr! Jako jediný ze všech hvězdných soutěžících na mapě s přehledem a naprostou přesností excelentně tipoval jeden zeměpisný pojem za druhým! Jenže ani kapitán tentokrát úplně neměl svůj den a v rámci hudebních ukázek nepoznal svoji vlastní písničku, kterou odhalil konkurenční Aleš Háma! Co Fanánek naopak tipoval správně – kolik litrů alkoholu vypije průměrný Čech za rok.

 

 

Mame radi Cesko 3.díl Prachařův tým

 

Mame radi Cesko 3.díl Fanánkův tým

 

Zábavná megashow Máme rádi Česko v neděli 21. dubna ve 20.15 na Prima family!


reklama