TZ: Kreativci z Primy lákají na krev, šváby a mrtvoly

AHS_teasery - Obrázek 2 Foto: AHS_teasery - Obrázek 2Foto: All

Mít strach bude COOL! FTV Prima nakoupila populární seriál American Horror Story; první série se objeví na kanálu Prima COOL 9. června. Kreativci ze selfu FTV Prima na podporu projektu vypustí už tuto neděli na obrazovky vlastní hororové teasery.

Tři dvacetivteřinové porce zla z produkce FTV Prima nařezal pro diváky režisér Filip Racek. Upoutávky mají nalákat na oblíbený americký seriál American Horror Story, který vnese od 9. června litry krve a zástupy mrtvol i do českých obýváků.

 

Sestřička v opuštěné léčebně pro duševně choré se šroubovákem místo teploměru. Muž s lopatou, který do temného lesa nepřijel houbařit. A služka v na první pohled prázdném domě, která se nebojí sehnout pro pírko... To jsou hlavní postavy teaserů, jejichž jednodenní natáčení zčásti proběhlo v opuštěných kasárnách bývalého vojenského prostoru Milovice.

 

„Teasery mají spíš vzbudit otázky, než dát odpovědi, a diváky navnadit. Fanoušci hned poznají, o co se jedná, ostatní to zjistí až v seriálu,“ říká režisér upoutávek Filip Racek. Pro výrobu spotů musel štáb natočit asi čtyři hodiny hrubého materiálu. K dokonalé atmosféře rozkladu tak bylo potřeba dodat již jenom drobné detaily. Štáb si tak několik dní hýčkal například šváby a mnohonožky téměř jako domácí mazlíčky.

 

reklama