TZ: Leoš Mareš se po letech (opět) pěvecky předvedl! Hokejový Dejdar si to rozdal s fotbalovým Vízkem.

logo_final - s_cropem Foto: logo_final - s_cropemFoto: All

Zábavná megashow Máme rádi Česko je tady! Dva týmy složené ze čtyř osobností! Souboj vědomostí, tipování, zábava, humor, zpěv a napětí až do úplného konce! Ostrý start již v neděli 7. dubna!

Máme rádi Česko je zábavná show pro dva týmy, které se utkají v řadě rozmanitých soutěžních kol. V týmech se budou střídat různé celebrity, zůstanou jen stálice v podobě kapitánů: Jakuba Prachaře a Lou Fanánka Hagena a moderátor Libor Bouček. Odměnou za vítězství bude ryze česká symbolická cena.

Čeká vás spousta zábavy!

 

Hned v prvním díle začneme pořádně zostra. Jakub postavil čistě herecký tým – Jiří Mádl, Jitka Čvančarová a Martin Dejdar. Fanánek bude spoléhat na znalosti Leoše Mareše, Gábiny Partyšové a Ladislava Vízka. Důležitou roli budou hrát na začátku filmové ukázky z našich známých filmů, proti sobě budou stát jednotlivci z každého týmu. Která ze soutěžících maminek bude vědět, jak se jmenovali sova a kůň z pohádky Tři oříšky pro Popelku?

V druhém soutěžním kole budou mít kapitáni za úkol svému týmu slovně popsat české osobnosti, aniž by uvedli i jejich díla. Tým musí uhodnout, o koho se jedná. Říká se, že co Čech, to muzikant, proto nemůže pochopitelně chybět hudba! Soutěžit se bude v poznávání hudebních ukázek, ale nejen to! Hned první díl přinese veliké překvapení – Leoš Mareš zazpívá živě píseň Severní vítr!

Další kolo bude výbušné. Moderátor nechá mezi soutěžícími kolovat „krabici s překvapením“ a bude klást otázky. Kdo odpoví správně, pošle krabici dál. Kdo špatně, u toho krabice zůstane, dokud neodpoví dobře. Časový limit neúprosně běží a „dáreček“ může každou chvíli explodovat! Hraje se sice pořád v týmech, ale za neznalost pyká jednotlivec. Uhádne Jiří Mádl, jak se jmenoval les, kde bydlel Rumcajs? Poradí si Ladislav Vízek s otázkou, jak se jmenoval dohazovač v Prodané nevěstě? A jak jsou na tom s notoricky známými věcmi další osobnosti?!

A jedeme dál – schválně, dali byste dohromady třeba všechny české filmy nominované na Oskara? A dají je dohromady soutěžící? Nesmí chybět ani trocha zeměpisu, konkrétně všemi obávaná „slepá mapa“ a také trocha statistiky. Vyvrátíme tvrzení ze známé pohádky, že statistika nuda je. Jak se osobnosti poperou s odhadováním toho, kolik váží průměrný Čech nebo kolik v České republice pracuje lékařů? Boj jde do finále a o počtu bodů rozhoduje kolo štěstí! Dá se zvrátit celé skóre, nebo přijít o všechno!

Bude mít nakonec více štěstí tým Kuby Prachaře nebo celebrity pod vedením Fanánka?

 

Zbrusu nová megashow Máme rádi Česko plná hvězdných osobností, hudby, zábavy a překvapení startuje 7. dubna ve 20.15 na Prima family!

reklama