TZ: Máme rádi Česko – víte víc než celebrity?

logo_final - s_cropem Foto: logo_final - s_cropemFoto: All

Kolik toho o Česku vědí populární osobnosti? Velkolepá vědomostní zábavná show Máme rádi Česko se jejich znalostem podívá na zoubek!

Těšit se můžete na hvězdné tváře českého showbyznysu, které budou odpovídat na otázky z oblasti historie, zeměpisu, kultury, sportu, filmové i hudební branže, ale i všeobecného přehledu.

 

Kdo byl Prokop Diviš? Kde přesně leží Ostrava? Jak zní slova známých českých písní? Kolik peněz má uspořeno průměrných Čech? Jak dlouho trvá průměrný český pohlavní styk? A stovky dalších otázek.

 

To je jen malá ochutnávka toho, s jakými rozmanitými otázkami si v nové vědomostní zábavné show Máme rádi Česko budou muset hvězdní soutěžící poradit. V každém kole proti sobě nastoupí dva týmy, do jejichž vedení se postaví kapitáni – herec a hudebník Jakub Prachař a skladatel, textař a muž mnoha tváří Lou Fanánek Hagen. Zatímco členové týmů se budou v každém kole střídat, kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Show bude provázet ostřílený moderátor Libor Bouček s humorem a pohotovostí sobě vlastní.

 

Soutěžící z řad hvězdných celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajícího se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty nejtěžší otázky. Hrát se bude jak v týmech, tak individuálně mezi soutěžícími, kteří jsou zástupci stejné generace. Soutěžící čeká například poznávání filmových nebo hudebních ukázek, rozkrývání identity známých českých osobností, kreslení na průsvitnou tabuli, umísťování zeměpisných pojmů na slepou mapu, kolo štěstí se zajímavými informacemi o průměrném Čechovi a pochopitelně také hodně muziky. Hodně skvělé muziky! Říká se přece, co Čech, to muzikant. Každým večerem bude živě provázet skvělý Boom! Band J. Dvořáka.

 

V roli hvězdných soutěžících se předvedou oblíbení herci, populární zpěváci, moderátoři, úspěšné modelky, sportovci a další. Těšit se můžeme například na Terezu Kostkovou, Miroslava Etzlera, Jitku Čvančarovou, Danu Batulkovou, Milana Šteindlera, Zdeňka Pohlreicha, Gabrielu Gunčíkovou, Danu Morávkovou, Petra Koukala, Terezu Fajksovou nebo Leoše Mareše, který předvede dokonce originální pěvecké číslo. A objeví se i několik překvapení včetně doslova „rodinných týmů“!

 

 

Nová show Máme rádi Česko startuje na Prima family v neděli 7. dubna ve 20.15!

reklama