TZ: Masakrózní COOL narozky s pancharty

Masakrózní COOL narozky s pancharty - Obrázek 5 Foto: Masakrózní COOL narozky s pancharty - Obrázek 5Foto: All

Capart Prima COOL bude mít 1. dubna čtvrté narozeniny. A protože se má k světu a rád si užívá zábavu, bude slavit celý velikonoční víkend. Dárky si rozbalí pěkně jeden po druhém.

Čekají na něj slavné filmy Quentina Tarantina včetně megapremiéry Hanebných panchartů 1. 4., pár bastardích příběhů i slavný Star Trek.

 

Dnes ještě tříletý televizní nezbeda nabídne trochu divočejší slavení Velikonoc, než je zvykem. Jak jinak, když slaví narozeniny a chce svým divákům nabídnout trochu odreagování od všudypřítomné vaječné zběsilosti. Jako gratulanti se tak k aprílovým narozkám nedostaví kuřátka ani ušatý bíložravec, ale drsní chlápci a bezprizorní syčáci.

 

Od pátku 29. 3. do pondělí 1. 4. čeká na příznivce Prima COOL vždy nejméně jeden originální film. V pátek 29. 3. to bude od 22.15 hod. Pulp Fiction: Historky z podsvětí a hned po třech slavných krvavých povídkách se novomanželům v thrilleru Žár mládí promění hnízdečko lásky v děsivé doupě s nechutně vitálními důchodci okolo. V sobotu 30. 3. nastoupíme ve 20.00 do Taxi 4 a prosvištíme neuvěřitelnými situacemi, v nichž se budou vtípky hlavních hrdinů mísit s akčními honičkami. Od 22.05 ale roztažené koutky do stran strnou. Obrazovku zaplní Bastardi 2 – pokračování kontroverzní sondy do podivných vztahů v jedné české škole a okolí. Nedělní večer (31. 3.) zavelí Koule ven! I když bude v této sportovní komedii od 20.00 testosteronu víc než dost, půjde hlavně o tenis, jednoho bláznivého týpka a partu středoškoláků. Antuka se pak od 22.05 opět promění v prašné české maloměsto a zatuchlé chodby školy, a dokonce i ve vězení. V televizní premiéře se představí Bastardi 3. Příběh učitele Majera, nevychovaných syčáků i zkorumpovaného prostředí dospělých odhalí šokující pohled na tvrdou realitu dnešní doby.

 

Narozeninové slavení vyvrcholí na Apríla. Od 17.35 se každý všední den od 1. 4. můžou nadšenci sci-fi žánru a kultovních seriálů proletět nestárnoucí vesmírnou lodí Voyager. Nastoupit do ní a proletět se vesmírem budou moci od velikonočního pondělí každý všední den vpodvečer, kdy na Prima COOL přistane Star Trek: Vesmírná loď Voyager.

 

Hlavní dárek ale čeká diváky v pondělí večer, přesněji od 21.50, kdy Prima COOL začne vysílat v české televizní premiéře dnes již kultovní film Quentina Tarantina Hanebný Pancharti. Brad Pitt s pečlivě zastřiženým knírkem v něm povede americké komando na pološílenou misi za nepřátelské německé linie. Plán je zasadit nepříteli tvrdou ránu, zvrátit průběh druhé světové války a možná ji celou převrátit na hlavu. Před tím, než se režisér Quentin Tarantino pustil do příprav Nespoutaného Djanga, natočil dlouho slibovaný dobrodružný popkulturní klenot. Kdyby vznikli v 90. letech, mohli být Hanebný pancharti plní akčních legend od Schwarzeneggera po Stallona. Takřka k nepoznání proměněný Brad Pitt s těžkým jižanským přízvukem je ale něco mnohem lepšího. „Tarantinových Tucet špinavců“ funguje také jako typická, zábavně ukecaná komedie. Hlavní atrakcí ovšem zůstává spojení válečného filmu s westernovou stylizací. Roli jednoho z panchartů si očividně užívá hororový režisér Eli Roth (Hostel), jako britský důstojník na sebe poprvé výrazně upozorňuje skvělý Michael Fassbender a Christoph Waltz dostal za roli nacistického lovce židů Oscara. Hanebný pancharti jsou stoprocentní Tarantino.

 

V Praze dne 26. 3. 2013

 

Filip Sychra

PR koordinátor Prima COOL

GSM: 603 702 310

 

reklama