TZ: Nečekané těhotenství. Vyšetření svlečené pacientky během oběda v restauraci. Paruka z čerstvě uvařených špaget. Vylomeniny nás prostě baví!

Vylomeniny_2735 Foto: Vylomeniny_2735Foto: All

V dalším díle oblíbených a naprosto jedinečných Vylomenin budou někteří adepti tak trochu plavat.

Petr (se skrytým sluchátkem v uchu!) si nejdřív musí vzpomenout na plavecké styly, které u stolu musí samozřejmě i předvést. Plavat ovšem bude i v konverzaci se svým kamarádem – čeká ho totiž dost husté vysvětlování! A to, když se ke stolu přižene Petrova „kamarádka“ Káťa, která je tak trochu „zbouchnutá“! Navíc, to dítě čeká právě s Petrem! Co dál? „Petře ty si ji vzít nemůžeš, už máš naplánovanou svatbu s Verunkou!“ Našeptávají mu jízliví moderátoři Tomáš Měcháček a Martin Dejdar. Petrův kamarád jen zírá co se to děje! Petr má ale nápad. Martinovi se Káťa evidentně líbí, tak co kdyby si jí k oltáři odvedl on! A dítě? To už se nějak vyřeší. Celé je to prapodivně zamotané, ale nevadí, hlavně, že Martin celé habaďůře věří a nevědomky pomůže Petrovi vyhrát 20 tisíc! A nebo ne?

Doktor Honza a zdravotní sestra Dana vyrazili na oběd! Kdo by řekl, že zrovna oni dva sednou na lep nastrčené „vylomené“ servírce. Nabídka, vydělat si 20 tisíc korun během oběda a ještě se u toho pobavit, se nedá odmítnout. Honza přijímá a jde do akce! Jde mu to dobře, kromě konverzačního úkolu musí Danu u jídla několikrát pořádně postrašit a pozor, přímo v restauraci vyšetřit „objednanou“ pacientku! Mladá „nemocná“ kočka ani vteřinu neváhá a sundává si triko, přece „aby ji mohl dostatečně poslechnout!“ Pohodový doktůrek se při tomhle jindy běžném vyšetření zapotí jako nikdy!

Robert a Renata si užívají polední pohodičku. „Vylomený“ Robert dává s přehledem jeden úkol za druhým - mluví slovensky, vymýšlí a recituje básničky na nesmyslná témata - Renata je ale proti jeho vylomeninám evidentně imunní. A tak trochu přitvrdíme! A nastolíme „pohodičku s nohama na stole a rukama za hlavou“! To už Renatu lehce vyvede z míry. A co teprve, když Robert okrade hluchoněmého postiženého, který se mihne kolem jejich stolu? Renata je rozčilená! Když si pak v rámci posledního úkolu Robert udělá z horkých špaget na hlavě paruku, hysterická Renata bere kabát a odchází... Pomohou mu s vysvětlováním jeho vylomenin moderátoři? Uvidíme!

Oblíbené Vylomeniny v pondělí 15. dubna od 21.45 na Prima family!

reklama