TZ: Ohlédnutí za farmáři: Zklamání i romantická láska

Farmar hleda ženu - logo na dřevo Foto: Farmar hleda ženu - logo na dřevoFoto: All

Co se změnilo od prosincového setkání farmářů na zámečku? Někde lásku odvál čas příliš rychle, ale náhoda zase přinesla další, jak jsme viděli u Ladislava. Slečna Zasněžená nevydržela ani do prvního sněhu, je tu ale nový vztah s „vyřazenou“ Denisou.

A Láďa není sám, komu pořad přihrál další partnerku. Josefa jsme opustili po jeho překvapivém rozchodu s Helenou. Podívejme se, s kým tráví jaro... Telátko Bruno u sveřepého Zdeňka se má čile k světu, jak je na tom farmářův citový život? Vzpamatovala se už Irena ze Zdeňkovy studené sprchy? Tak trochu jsme zapomněli na Janu, která vzdala romantický víkend a nepřijela ani na poslední setkání. Jak se dnes daří chovatelce pštrosů? Budete překvapeni – báječně; rovněž díky pořadu… Mirek a Eva završili svůj vztah svatbou. Jsou stále jako dvě vrkající hrdličky? Co s jejich láskou udělaly vzdálenost a čas?

Na všechny otázky odpoví bonusový díl ve čtvrtek 16. 5. ve 21.30 na Prima family!

Farmářka Jana dostala nejvíce dopisů ze všech zúčastněných, přesto si svoji lásku nevybrala, k vodě poslala i sympaťáka Martina. Na prvním hromadném rande byla dost zklamaná – její dva největší favorité prostě nepřijeli. Jedním z nich byl Roman. „Bohužel, nepotkali jsme se při tom letním setkání, ale cestu jsme si k sobě našli prostřednictvím e-mailů,“ říká dnes šťastná Jana. „Máme stejné zájmy, funguje nám to,“ tvrdí Roman. Ti dva už spolu žijí a plánují rodinu. Na farmu přibyl nový kůň a vypadá to, že si naše farmářka našla muže…

Josef se přestal stýkat s Helenou, vztah šel do vytracena. Ani společné pracovní aktivity se nenaplnily. „Po romantickém víkendu jsem měla hodně práce. Viděli jsme se ještě dvakrát, a i když to zní paradoxně, naše plány na budoucí život se začaly výrazně lišit. Jak naše souznění rychle začalo, tak i rychle skončilo,“ vysvětluje Helena. Stejné pocity má i Josef: „Pocit sounáležitosti se rychle vytratil.“ Nic hlubšího ve vztahu k Heleně už nehledá. Jejich románek hodnotí jako rychlé vzplanutí a rychlé vystřízlivění. „Na základě pořadu jsem ale zaujal Veroniku, která se mi ozvala, a v ní jsem vlastně našel to, co jsem celou dobu hledal,“ tvrdí opět šťastný Josef, v jehož tvrzi se po farmářově boku objevila další ladná blondýnka.

Láďa znovu našel svoji Denisu, kterou vyřadil v prvním kole. Už spolu bydlí a plánují společnou budoucnost, pravděpodobně i rodinu. Denisa a Láďa by chtěli aspoň jedno společné miminko, i když ona už dceru má. „V kuchyni je ta změna, že se tady vaří; Denisa vaří dobře,“ těší Láďu. „Získal jsem v Denise nejen partnerku, ale i tiskovou mluvčí,“ směje se farmář, který už nemusí ani odpovídat – výřečná blondýna to zvládne za něj. Denisa nenechá nic náhodě, protože v Láďovi našla hodného chlapa, na něhož je spolehnutí. „Spousta lidí se mi diví, že jsem šla z města na vesnici, ale už bych neměnila, líbí se mi tu,“ říká spokojeně. Překvapením je i mladý klokan, který skáče venku v ohradě. Zatím je trochu plachý, ale snad si na sebe všichni brzy zvyknou…

Jak se má dnes Zdeněk, chodí s někým? Překvapení, které se zrodilo prostřednictvím dopisu, kdy se na scéně objevila Irena, skončilo rozčarováním. „Jsem sám,“ přiznává zaťatý dříč, „s Irenou mi to nedopadlo.“ Malý býček Bruno je živá připomínka jejich krátkého příběhu. Zdeněk ale nehodil flintu do žita a postupně navštívil všechny ženy, které mu napsaly. S jakým výsledkem? A jak se daří Ireně? „Na obzoru je někdo, koho léta znám, a asi se začínám chytat na jeho udičku,“ směje se Irena, která to nechce zakřiknout. Když zpětně vzpomíná na své zážitky na farmě, jako hlavní problém vidí věkový rozdíl mezi ní a Zdeňkem. Je moc usedlý, příliš mlčí a stydí se. Také je moc pohlcený farmou. „To by asi nešlo dohromady, i když mě to začalo bavit,“ vzpomíná Irena. „Zdeněk potřebuje k sobě nějakou starší ženu, třicetiletou, rozumnou, třeba s dítětem, která tady bude jen pro něho. Neměl by se tak soustředit na vzhled...“ To ale Zdeněk nepodceňuje. Požadavek z medailonku „krev a mlíko“ si prý holky vyložily špatně – měly by být štíhlejší a se stejnými zájmy! Ozvěte se!

Svatba jako největší happy end pořadu Farmář hledá ženu. Jak se dnes daří novomanželům Mirkovi a Evě, kteří se do sebe zamilovali a vzali se? Vzdálenost, čas a minulost dokáže bohužel své. Eva počítala s tím, že až její nejmladší dcera odmaturuje, přistěhuje se k Mirkovi. Jako příslib budoucnosti spolu vysázeli ovocné stromky, svých povinností a závazků si byli vědomi, nezbytné pauzy brali jako fakt. Proč se tedy objevily první stíny? Proč si Eva balí věci? „Vím, že ho miluju a nějakým způsobem i on mě,“ říká o víkendovém manželství Eva. „Ale nějak se vytratila úcta a důvěra; to když chybí, tak to nejde. On má pocit, že ho podvedu, že to nemůže fungovat,“ konstatuje. Pramení Mirkova nedůvěra ze špatných zkušeností v minulosti, jak se domnívá Eva? „Nikdy neříkej nikdy,“ čelí konfliktu Mirek, navenek suverénní, ale zjevně otřesený. Komu se začne dřív stýskat? Snad tahle pozdní láska neskončí handrkováním o lžičky… Miroslav to ještě nevzdává a těší se na nové jaro a vše dobré, co přinese – včetně práce.

reklama