TZ: Ostravská Show Jana Krause: plná kouzel, sázek a rekordního počtu hostů; Simona Krainová překvapila: „Baník, p***!“

Ostravská Show Jana Krause - M. Baroš, S. Krainová, P. Dobeš Foto: Ostravská Show Jana Krause - M. Baroš, S. Krainová, P. DobešFoto: All

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání fotbalista Milan Baroš, modelka Simona Krainová a písničkář Pavel Dobeš. Nabitý večer dále obohatili: skupina Buty, kouzelník Richard Nedvěd, hypnotizér Vojtěch Lust a žrout vajec Jaroslav Němec.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 22. března večer na Prima family.

 

Na úvod speciálního dílu Show Jana Krause přivítal moderátor skupinu Buty a mužský sbor Chorus Ostrava, kteří natáčení „stylově" zahájili písničkou Krtek.

Prvním hostem Jana Krause na natáčení jeho ostravské show byla hvězda Baníku, fotbalista Milan Baroš. Host mu předal jako dárek svůj dres. „Ani jsem ho nepral, ale když si ho tady v Ostravě vezmete na sebe, stejně za chvíli zčerná," vtipkoval Baroš. Moderátora zajímalo, proč fotbalista při hře používá „finty" s odstrkováním hráčů. „To já mám z hokeje, který jsem kdysi hrál. Ale rozhodčím se to moc nelíbí," přiznal Milan Baroš. Moderátora zajímalo, v jaké zemi to pro Milana Baroše bylo nejzajímavější. „Co se týče života, tak v Turecku, tam bylo příjemně, ale fotbalově, to byla asi Anglie, to je sen asi každého hráče," vyprávěl Milan Baroš. Moderátor chtěl vědět, co je dobré na rychlost, kterou je na hřišti Milan Baroš pověstný. „Na to je posilování?" vyptával se moderátor. „Rychlost jsem míval, už to není, co to bývalo," vysvětloval Baroš. „Proč vás v poslední době už nestavěli v Turecku?" vracel se moderátor k fotbalistovu poslednímu zahraničnímu působení. „Že prý jsem už starý a že beru dost peněz,“ svěřil se Baroš. „Tak to bylo hezký sezení," rozesmál moderátor hosta. Milan Baroš přiznal, že je velký fanoušek Jana Krause a že sleduje jeho show každý pátek. Moderátor pak prozradil, že za chvíli přijde kvůli sázce „pojídač" vajec. „Kolik odhadujete, že sní natvrdo uvařených vajec za dvě minuty? Pokud prohrajete, přečtete kousek z básně Petra Bezruče," vysvětlil moderátor princip sázky. Milan Baroš si tipnul, že jich bude 55.

Moderátor přizval na pódium pojídače vajec Jaroslava Němce. „Já jsem expert na pojídání všeho," představil se Jaroslav Němec a s rukama svázanýma za zády se pustil do pojídání vajec. „Dvacet čtyři a půl!" spočítal moderátor výsledek dvouminutového vajíčkového klání. „Tak tady máte Maryčku," podal moderátor knihu Milanu Barošovi, který prohrál sázku.

Moderátor představil dalšího hosta, modelku Simonu Krainovou. „Těší mě, že jsme se zase sešli, už potřetí v tomto pořadu," přivítal ji moderátor. „Čím to je, že se v tomto kraji rodí tak moc hezkých ženských?" zajímal se moderátor. „To je asi smogem," odpověděla Simona. „Co jste jako malá jedla?" snažil se tomu přijít moderátor na kloub. „Vajíčka," pobavila Simona diváky, kteří byli ještě plni dojmů z „vajíčkové" sázky. Moderátor s ní probral její pocity dvojnásobné maminky. „Mladší Bruno je pro toho staršího, Maxíka, hračka. Ale nelíbí se to ani Brunovi, ani mně," prozradila Simona. Moderátor prozradil Simoně, že i pro ni má sázku. „Když prohrajete, máte za úkol rozskandovat halu texty baníkovských fanoušků," vysvětlil moderátor. „Na tu sázku tady máme specialistu na hypnózu, pana Vojtěcha Lusta," představil moderátor dalšího hosta. „Kolik tady asi zhypnotizuje lidí?" ptal se moderátor Simony Krainové. „Tipuju, že šest," řekla Simona.

Hypnotizér pomocí Jana Krause předváděl, co mají lidé dělat, aby se povedla hypnóza. „Natáhněte ruce, sepněte prsty, teď je vší silou roztrhněte. Komu se to nepodařilo, přijďte sem, na pódium, vy jste hvězdy večera, kteří podstoupí hypnotický stav," pozval hypnotizér na jeviště několik „vyvolených". Nakonec zůstaly s panem Lustem na pódiu dvě ženy. „Tohle jsme dělali s holkama taky, ale neříkali jsme tomu hypnóza, ale balení," ukončil hypnotickou seanci moderátor, když byl hypnotizér ve fázi, kdy držel ženu toužící po hypnóze za ruku.

„Simono, prohrála jste, čím rozskandujete diváky?" ptal se moderátor Simony, jaké baníkovské heslo si vybere. Když se Simoně podařilo roztleskat halu, postěžoval si jeden divák, že Simona neřekla jedno typické baníkovské heslo, což Simona k nadšení diváků záhy „napravila" pokřikem: „Baník, pičo!"

Moderátor se u dalšího hosta Pavla Dobeše zajímal, jak se mu daří psát tak povedené písničky. „Já to ani nevím," odpověděl zpěvák. „Aha, tak to oba nevíme, jak to děláte," podotkl moderátor. Pavel Dobeš prozradil, že ve své době se rozhodl, že z Ostravy odjede na Západ, jako se tehdy, v době komunismu, dělávalo, ale že nakonec cestou na Západ skončil ve východních Čechách. „S těmi vašimi dětmi to mám malinko nepřehledné. Někde jsem četl, že sedm, někde devět. Jak to je?" chtěl vědět moderátor. „Devět," prozradil host. „Se čtyřmi partnerkami," dodal. „Vlastně já mám sedm dětí s manželkami a pak dvě nějak jinak. Jako z doby, kdy jsem byl třeba volný, ale ne ženatý," vysvětloval pan Dobeš. „Hrával jste svým ženám na kytaru?" chtěl vědět moderátor. „Já znal totiž celou plejádu chlapců s kytarami a já na to vždycky doplatil, protože já nehrál," prozradil moderátor. Pan Dobeš ho ujistil, že on nehrál. „Pane Dobeši, my tady máme další sázku. Máme tu kouzelníka. Co myslíte, povede se mu to, nebo to bude jen nějaká sranda?" ptal se moderátor. „Myslím, že se mu aspoň jedno kouzlo povede," tipnul si pan Dobeš.

Závěrem se objevil poslední host, kouzelník Richard Nedvěd. „Mám tady šipku, tu hodím mezi diváky, a kdo ji chytí, ten bude moje žena, teda moje asistentka," začal Richard své vystoupení. Když si pomocí šipky vybral překvapenou partnerku, oslovil ji kvůli prvnímu „kouzlu". „Myslíte, že uhádnu vaše jméno? Že bude na této cedulce napsané vaše jméno?" vyptával se. Když nevěřícně kroutila hlavou, otočil cedulku do jeviště s nápisem: Vaše jméno. V podobném stylu předvedl k nemalému pobavení diváků několik dalších „kouzel" a některá i za ochotné asistence moderátora.

 

reklama