TZ: Partička – David Hasselhoff osobně a nově vzniklá legenda

Partička – David Hasselhoff osobně a nově vzniklá legenda - Obrázek 5 Foto: Partička – David Hasselhoff osobně a nově vzniklá legenda - Obrázek 5Foto: All

Marián à la Donald se naštve hned v prvních vteřinách. Dvě věty musí stačit k tomu, aby se tři deratizéři v podání Richarda, Igora a Ondřeje utkali ve sklepě s krysami.

Excelentní Dabing se zaměří na legendární seriál Baywatch (Pobřežní hlídka), v něm hraje hlavní roli samozřejmě David Hasselhoff jako Mitch Buchannon. V dabování postav se vystřídají všichni aktéři. Charaktery v obálce patří mezi nejnovější hry – 3 postavy v ději a charakterový moderátor (Ondřej), který hádá své hosty. Richard ztvární zamilovaného řidiče tramvaje, Michal se představí jako zpívající King Kong a Igor zahraje zpomaleného Michaela Jacksona. Nadšený moderátor musí navíc zakončovat věty citoslovcem ha! Brechtovo divadlo přináší duel amerických prezidentských kandidátů Obama (Richard) versus Romney (Ondřej). Nevýhodou v tomto souboji je, že ten druhý musí dělat, co říká ten první, a opačně. Jak dopadly volby víme, ale jak dopadne tohle? Nespokojený režisér (Ondřej) musí zvládnout natáčení scény nahého běhu přes náměstí z kultovního filmu Discopříběh. Richard hraje mladého Hrušínského a kdo budou ostatní postavy? Proto hurá k obrazovkám v pondělí večer na Prima family!

 

reklama