TZ: Partička – do kin přichází Titanic II.

Partička 25.3.2013 - Obrázek 8 Foto: Partička 25.3.2013 - Obrázek 8Foto: All

2 premiérové hry v jednom díle; psychiatr, kterého byste nechtěli potkat; sudičky mohou nadělit chytrost, krásu a nebo hádání – odhalíme tu, která není nikdy vidět.

Startujeme Detektorem lži, který obstará Richard. V ordinaci u psychiatra (Ondřej) se ocitá americký voják (Igor) po válce v Iráku. Dozvíte se, co jste snad ani vědět nechtěli. Co je drsnější: válka, nebo návštěva u psychiatra? Zcela nová hra XY rozvíří vody Partičky. Můžeme ji pracovně nazývat „skrytá slova“. Igor neslyší a musí uhádnout, jaká slova se skrývají za jednotlivými postavami. A to se ještě spolu se studenty Richardem (zelená), Michalem (červená) a Ondřejem (modrá) potkává při čekání na univerzitní zkoušku. Hned druhá novinka v jednom díle: Filmová premiéra přivane (ne)očekávaný druhý díl filmu Titanic. Filmový kritik (Ondřej) má tu moc vám žhavou filmovou novinku představit od začátku, od konce, v detailech, zrychleně, zpomaleně, přetáčet, prostě, jak chce. U Titaniku II. se ocitáme ve scéně s posledním vydechnutím Leoparda di Capria (Igor), kterému přihlíží Kate Winslet (Richard). V tomto dramatickém pokračování nemůže chybět scéna se žralokem (Michal). Jak to dopadne, posuďte sami. Pokračujeme Otázkou, kterou začne dvojice Michal s Igorem. Tématem scénky je záchranář, který dorazí ke zraněnému ležícímu na zemi. Že lze používat jen otázky, je nasnadě. Proto se protagonisté rychle střídají, jen Igor vytrvá. Interview – redaktorem je jak jinak než Richard. Do studia zavítá nikdy neviděná manželka inspektora Columba v podání Dana a Igora. A Marián to vše sleduje ve vězeňském. Od tohoto dílu se můžete v závěrečných titulkách těšit na myšlenky otce Fura alias Mariána.

Těšte se na pondělní večer na Prima family!

Nová speciální soutěž:

Pro všechny fanoušky Partičky je tu nová soutěž. Na stránce www.iprima.cz/panorama najdete po každém natáčení novou velkou panoramatickou fotografii všech diváků pořadu spolu se všemi hlavními postavami. Fotku lze libovolně zvětšovat a sdílet na Facebooku, aby měl každý památku na natáčení s kluky. Soutěž bude fungovat tak, že odborná porota složená z tvůrců pořadu vybere ze všech diváků, kteří se na fotce označí, jednoho, který vyhraje lístky pro sebe a své kamarády na další natáčení a zároveň se na něm setká se všemi herci Partičky. Výhercem se stane ten, kdo udělá na zmíněné velké fotografii ten nejšílenější obličej!

reklama