TZ: Partička – který člen skupiny lže? Usvědčil je detektor lži!

Partička 27.5. 2013 - Obrázek 7 Foto: Partička 27.5. 2013 - Obrázek 7Foto: All

Odhaleno: Richard je schizofrenik. Ondřej se přiznal, že je neustále nadržený. Michal je poslední dobou přecitlivělý. Před kým utíká Igor? Richard dostane slovní nakládačku. Nahlédneme do rodinného života Ondřeje Sokola. Kdo se stěhuje šestkrát ročně?

Detektor lži je Ondřej a tématem daňová kontrola u pana Extola, se kterou se poperou Igor a Michal. Bude to smršť nejen lží, ale také neuvěřitelných hlášek. Držte si bránice. Charaktery v obálce byly vymyšleny speciálně kvůli Richardovi, aby měl jen pětadvacetiprocentní šanci, že bude hádat. Ale u Geni je to stoprocentní štěstí. Ano, i osud chce hadače Genzera. Igor je nevěsta na útěku, Michal ztvárňuje přecitlivělého karatistu a na Ondřeje zbyl nadržený automechanik. Náš moderátor Richard navíc trpí schizofrenií. Můžeme to pojmenovat klasická Richardova hádačka. Co byste nikdy neslyšeli od… Richarda Genzera – útok do vlastních řad je po předchozím výkonu nasnadě. Kolegové si pěkně užijí. A pokračujeme dál – co byste neslyšeli do pojišťovacího agenta, narkomana…

Úplně nová hra Fotoalbum přinese prohlížení fotografií na téma rodinná narozeninová oslava osmdesátiletého strýce Karla. Ondřej vás provede rodinným životem. Zakončíme Příběhem o jedné divačce Lucce, její práci a zážitcích s šesti stěhováními za rok.

 

Přiletí batman Marián i se svým závěrečným moudrem.

 

Partička se na vás těší v pondělí večer na Prima family!

 

 

reklama