TZ: POTVRZENO! Jakub a Martin budou moderovat další řadu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Moderátoři_Talent_1 Foto: Moderátoři_Talent_1Foto: All

Čtvrtou řadu celosvětově nejúspěšnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, na kterou se mohou diváci televize Prima family a slovenské TV JOJ těšit už na podzim, bude opět moderovat osvědčená a divácky nejoblíbenější dvojice spíkrů – Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch!

A je to venku! Podzimní náloží těch nejúžasnějších a nejzajímavějších talentových skvostů, kterou show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na podzim divákům přinese, bude opět provázet vždy pohotová, vtipná, divácky oblíbená a navíc skvěle připravená, fungující a sehraná dvojice moderátorů Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch! Tihle dva během předchozích sezon populární talentové show jasně ukázali, že moderátorského talentu mají na rozdávání! Zkrátka to jsou profíci každým coulem!

 

Karty s hvězdnými jmény další řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se tedy postupně rozkrývají. Po první odtajněné megastar, která bude od porotcovského stolku hodnotit výkony letošních talentů, jedinečném Leošovi Marešovi, jsou tak potvrzené další tváře, na které se mohou diváci letos těšit, tentokrát ty moderátorské!

 

Castingy hledající ty nejnadanější a nejtalentovanější zpěváky, skvělé tanečníky, adrenalinové „blázny“ i jiná obdivuhodná umělecká vystoupení, která vyrazí dech porotcům a diváky přitáhnou k obrazovkám, jsou za námi. A že i po několika sezonách různých talentových soutěží nebylo o dech beroucí talenty nouze, na to se můžete spolehnout!

 

I letos vás v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT čeká skvělá podívaná!

 

Více informací na www.iprima.cz

 

Moderátoři_Talent_2

reklama