TZ: Prachař: Excelentní výkony jedině pod dohledem matky! Boušková – Vydra : manželský souboj na ostří nože!

Mame radi Cesko 5.5.2013 Foto: Mame radi Cesko 5.5.2013Foto: All

Souboj rodinných příslušníků v týmu i proti sobě přinese další díl hvězdné show Máme rádi Česko.

Hrát se bude o každý bod až do poslední minuty! Uslyšíme Včelku Máju v podání sehraného dua Prachař – Maxián a dozvíme se o unikátním plánu Jirky Macháčka přestěhovat celý stát do Thajska! Prodejte lyže, nechte se očkovat, zabalte plavky, Thajsko volá!

 

Kapitán Kuba Prachař jde v tomhle díle „do plnejch“ jak upozorňuje hned na začátku! Do týmu si totiž pozval kolegu z kapely Honzu Maxiána, svoji maminku Danu Batulkovou a herce, farmáře a žokeje Václava Vydru. Za Fanánkův tým bude soutěžit krásná Kristýna Leichtová, ostřílený herec Otakar Brousek mladší a zástupkyně kapitána, studnice vědomostí, herečka Jana Boušková.

 

Jak asi dopadne unikání manželský souboj Vaška Vydry a Jany Bouškové? Kdo z nich je rychlejší na čudlíku a kdo naopak rychlejší v myšlení? Uvidíme! Vypadá to, že v tomhle díle Kubu podporuje nejen kamarád a maminka, ale i dramaturg show. Do hudebních ukázek totiž zařadil písničku Modrá, která reprezentuje právě jeho tým. A Fanánkovi se to nelíbí! Ještě než se začne pořádně soutěžit, zahájí Fanánkův bílý tým ostrý protest! Modrá totiž favorizuje Prachařův tým!

 

Modrá je možná dobrá, ale další soutěžní kolo „tichá pošta“ Kubovu týmu zrovna nesvědčí. To týmu Fanánka se daří skvěle, i když díky Kristýně Leichtové ne na dlouho! Během další hudební ukázky přijde ke slovu opět protest! Známá česká písnička se tentokrát hádá na základě ilustrace, jenže podle Fanánka je obrázek namalovaný úplně špatně! Bojuje statečně, ale marně, protest mu je k ničemu!

 

Ať uznané nebo neuznané protesty Fanánka každopádně zdá se nejsou nic platné. Kuba Prachař totiž pod dohledem kolegy z kapely a své maminky prostě válí! A nejen ve znalostech, ale i ve zpěvu! S Honzou Maxiánem si střihnou Včelku Máju. A Prachař exceluje i ve sportovních otázkách, na rozdíl od své mamky, která netuší, co je Stanley Cup. A to má vyjmenovat alespoň některé z jeho sedmnácti českých vítězů!

 

Tohle kolo Kubovi prostě sedí, důkazem je i padesát bodů, které připíše na konto svého týmu „pouhým“ zatočením kola ve Velkém finále. Fanánek má každopádně možnost zvrátit štěstěnu na svoji stranu, při jeho posledním zatočení se ručka na kole totiž povážlivě blíží stovce... Uvidíme, kdo z koho!

 

Dívejte se v neděli 5. května od 20.15 na Prima family.

reklama