TZ: Prima COOL – Kluk nám roste a začíná slavit

Prima Cool - čtvrté narozeniny Foto: Prima Cool - čtvrté narozeninyFoto: All

Předškolák Prima COOL začíná slavit. Čtvrté narozeniny sice nemají příchuť kulatin, ale na podobné oficiality si Prima COOL nikdy nehrál. A tak si již dnes vybalil k blížícím se „narozkám“ první dárek. A další ho čekají přímo na televizní obrazovce.

Po změně superhomepage iprima.cz se nyní dočkal i kanál Prima COOL a ode dneška se může pochlubit novým vzhledem svých stránek prima-cool.cz. Krom změny designu, který ale stále vychází z originální grafiky Prima COOL, se návštěvníci mohou těšit například i z nově uspořádaného e-shopu a přehlednějšího propojení s videoarchivem pořadů PrimaPLAY. Tím by navíc neměl být novinkám zdaleka konec.

 

Mezi další dárky patří hned několik kultovních filmů, zejména z pera Quentina Tarantina, které se na Prima COOL objeví kolem narozenin. A skutečnou třešničkou na narozeninovém dortu bude premiéra filmu Hanebný pancharti přímo v den zrodu Prima COOL – 1. dubna.

 

„Prima COOL již dávno není jedináček, ale v žádném případě ho nechceme na úkor ostatních sourozenců zanedbávat. Řekl bych, že dárky, které jsme mu k narozeninám připravili, dokládají, jak moc máme nejstaršího synka rádi,“ okomentoval s úsměvem začínající oslavy Prima COOL Petr Vladyka, programový ředitel FTV Prima.

 

Václav Mazánek

vedoucí PR oddělení

603 417 157

reklama