TZ: Primu COOL rekordně rozzářilo fascinující vítězství Bayernu

Liga mistrů UEFA - míč napravo Foto: Liga mistrů UEFA - míč napravoFoto: All

Rozvášněný stadion v Mnichově nalákal na Prima COOL rekordní počet diváků. Válcování Barcelony si nenechala také ujít největší část mužského publika této televizní stanice od začátku roku.

Přímý přenos FC Bayern Mnichov – FC Barcelona se s 265 tisíci diváky stal nejsledovanějším zápasem Ligy mistrů UEFA za celou dobu vysílání na Prima COOL v cílové skupině D 15-54 (share 14,69%). Rekordní byl zejména druhý poločas, který ve stejné cílové skupině sledovalo 311 tisíc diváků (19,54% share).To z něj udělalo nejsledovanější poločas Ligy mistrů UEFA v této cílové skupině.

 

Že je fotbal více mužskou doménou podporuje i výsledek stanice Prima COOL za celý včerejší den. Mezi muži ve věku 15-54 let COOL zaznamenal nejvyšší podíl na trhu v tomto roce – 12,27% share.

 

V cílové skupině D15+ si zápas nenechalo ujít 422 tisíc diváků. Tím se stal, v této cílové skupině, druhým nejsledovanějším zápasem za celou dobu vysílání LM UEFA. Nejsledovanější minutu utkání na konci druhého poločasu sledovalo ve 21:23 - 584 tisíc diváků v CS D15+.

 

Příští týden v úterý 30. 4. se schyluje k dalšímu dramatickému souboji. V Madridu se utkají Real Madrid a Borussia Dortmund. Na Prima COOL začne vysílání Ligy mistrů UEFA opět ve 20. 15 hod.

reklama