TZ: Reportéři na vaší straně - 30.3.2013

Reportéři - Monika Zajícová Foto: Reportéři - Monika ZajícováFoto: All

Největší kauzy, aféry o kterých mluvíte. Příběhy, které v uplynulých dnech šokovaly celou naši zem, jsou pro Reportéry tím největším soustem. I v těch největších kauzách stojíme na vaší straně a pouze u nás se dozvíte informace, které se jinde neobjeví.

Mimořádné události, rozsáhlé kauzy vždy v pořadu Reportéři na vaší straně – speciál! Vysíláme každou sobotou od osmnácti hodin.

 

Česko – potravinové smetiště

Inspektoři našli za poslední rok na dvě stě třicet falšovaných potravin. Laciné náhražky podle zemědělců firmy používají hojně už dlouhé roky. Česká republika se za tu dobu stala smetištěm Evropy. A kdo a jak se proti tomu brání, kdo se nevzdává a bojuje?

 

Jak stárne mužské tělo

Svaly ochabnou, objeví se problémy s pamětí i úsudkem a přibývající věk se podepíše i na vašem libidu. Přesto se však budete těšit ze života.

 

Internetové trapasy

Na internetu se dají najít různá vtipná videa. Hitparáda těch nej!

 

Co se děje s vaším tělem při kocovině

Proč vás po těžkém mejdanu, poctivé koledě, bolí hlava, proč zvracíte a jste totálně vyřazeni z provozu? Odpoví vám naši reportéři!

 

Může za rakovinu prsu špatný životní styl?

Odkládání mateřství, kariéra, alkohol, stres. Počet případů rakoviny prsu u Češek stoupl za čtyři desítky let dvojnásobně.

 

Změna času na letní

Změna času ze zimního na letní. Koho se dotýká nejvíce? Jak na nás tahle změna působí a proč tomu tak vlastně je?

 

Ne-zamykání škodovek

Na tento problém poprvé v týdnu poukázali exkluzivně reportéři našeho zpravodajství. Miliony automobilů, které jezdí po českých silnicích, mají vážný problém – bezpečnostní chybu, která způsobuje, že auto prostě nezamknete. A bohužel o tom už vědí i zloději. Na tento problém se naši reportéři podívají podrobně.

 

Absurdity

Tři nej absurdity týdne.

 

 

V sobotu 30. března od 18.00 hod. na Prima family.

reklama