TZ: Reportéři na vaší straně – speciál! 4.5.2013

Tomáš Hauptvogel Foto: Tomáš HauptvogelFoto: All

Reportéři na vaší straně – kauzy, o kterých chcete vědět víc

Parkourové šílenství

Dozvíte se, že parkour není jízda na koních, ale poměrně riskantní zábava městské mládeže. Přemety, salta a kotouly přímo v ulicích si zkoušela naše odvážná reportérka Veronika Klapačová. Už prý utržila pár modřin...

 

Policejní potápěči

Přiblížíme vám nebezpečnou práci policejních a vojenských potápěčů. Ponoříme se pod hladinu k nevybuchlé munici.

 

Řešte světelné znečištění!

Světlo přes den, umělé světlo namísto přirozené tmy i v noci. Jak osvětlení místností zvenku umělým světlem ovlivňuje spánek? Budete se divit, jaká to nese zdravotní rizika.

 

Největší mediální mystifikace historie

Čemu všemu jsou lidé schopni a hlavně ochotni uvěřit? Podíváme se na šílenství, které způsobily největší světové a úmyslné „novinářské kachny“. A řekneme vám, že Češi mají mezi mystifikacemi také jedno prvenství.

 

Odměny exekutorů

Exekutorům nastaly těžší časy. Už nebudou dostávat tak vysoké odměny za vymáhání dluhů jako dosud. Jak se to dotkne dlužníků a kolik teď zaplatí?

 

Dárci kostní dřeně

Jednoho dne se setkali lidé, kteří se nikdy neviděli – a přesto si vděčí za život. Příjemci kostní dřeně, díky které přežili smrtelnou chorobu, se tváří v tvář sešli se svými zachránci. A bylo to velmi emotivní setkání.

 

Absurdity týdne

Specialistka na absurdity Michaela Nováková našla další tři témata, nad kterými všichni jen kroutí hlavou. To, co se může stát snad jen u nás!

 

Uvidíte v sobotu 4. května od 18.00 na Prima family.

reklama