TZ: Reportéři na vaší straně – speciál! 6.4.2013

IMG_2588-2420674816-O Foto: IMG_2588-2420674816-OFoto: All

Největší kauzy, aféry o kterých mluvíte. Příběhy, které v uplynulých dnech šokovaly celou naši zem, jsou pro Reportéry tím největším soustem. I v těch největších kauzách stojíme na vaší straně a pouze u nás se dozvíte informace, které se jinde neobjeví.

Rady rodičům: Podceněná nemoc. Jak rozeznat zlobení od poruchy chování?

Až polovina dětí s vážnou poruchou chování uniká pozornosti lékařů a bez léčby se u nich vyvíjí antisociální chování v dospělosti. Upozorňuje na to aktuálně zveřejněná britská analýza, kterou vydal Národní institut pro zdraví. Součástí studie je také návod pro rodiče, kteří mají o své děti starost. Lze vůbec rozeznat „obyčejné“ zlobení od vážné poruchy chování?

 

Nová čísla: Kouření zabije ročně 18 tisíc Češek a Čechů

Oproti obecnému povědomí není rakovina plic nejčastější příčinou úmrtí kuřáků, jsou to nemoci srdce a cév, které usmrtí ročně o 2000 lidí víc. Proč to tak je? Odpoví vám reportéři na vaší straně!

 

Internet a mobily: Jak ovlivňují naše vztahy a sex

Láska, city, sex přes internet. Přes sociální sítě se rozcházíme, navazujeme vztahy. Do očí už jen málokdy zazní vyznání. Proč to tak je a jak to ovlivňuje mezilidské vztahy? Kam až to může zajít?

 

Šest cest ke štěstí: Co radí věda

Štěstí – muška jenom zlatá, nebo stav, ke kterému vede klikatá cesta? Jak být šťastný? Co pro to udělat?

 

Nebezpečná a tvrdá práce pyrotechniků

Riskují, nasazují životy pro druhé! Jejich tvrdá práce očima našich reportérů.

 

Šokující zjištění: Zboží se vyrábí tak, aby se porouchalo měsíc po záruce!

Přestal vám fungovat notebook, telefon nebo pračka přesně po vypršení záruční doby? Věřte, že to není náhoda. Řekneme vám, jak je to možné a jak to funguje. Jak se tomu bránit?

 

Týraní koně – reportáž, která vás tento týden zvedla ze židlí!

Pomohli jste vy, diváci: darovali jste seno, krmení, zajímali jste se! Majitelka slíbila, že vše napraví, i když stále trvá na tom, že se o koně stará. Vrátili jsme se na místo a zjišťovali, jestli majitelka koní dodržela slovo!

 

Absurdity týdne

 

 

V sobotu 6. dubna od 18.00 hod. na Prima family.

reklama