TZ: Rodinný klan Hanychová – Žilková – Prachař bere Česko útokem!

Máme rádi Česko – 26.05.2013 - A. Hanychová a J. Prachař Foto: Máme rádi Česko – 26.05.2013 - A. Hanychová a J. PrachařFoto: All

To nejlepší nakonec! V posledním díle show Máme rádi Česko nás čeká unikátní „rodinná“ velejízda! Vůbec poprvé v historii se v jednom týmu vedle sebe postaví matka a dcera – Veronika Žilková s Agátou Hanychovou, pod vedením (teď už manžela a zeťáka) Kuby Prachaře! Bude to hukot!

Kuba Prachař šel na jistotu a sestavu svého týmu pojal hodně rodinně – pozval si modelku, moderátorku, a teď už vlastně i svojí manželku - Agátu Hanychovou. A když už, rovnou oslovil i její maminku, herečku Veroniku Žilkovou. Tuhle rodinnou sešlost doplnil ještě o vědomostní oporu týmu – komika Luďka Sobotu. Za tým Fanánka znalosti otestuje sexy zpěvačka a herečka Olga Lounová, legendární hitmaker Michal David a charismatický slovenský herec Maroš Kramár, který na Česko nedá dopustit i přesto, že toho o něm moc neví.

 

Jaké IQ má modelka Agáta Hanychová? Mluví o čísle 136! Jestli to je pravda, to uvidíme! Co ale Agátě upřít nemůžeme, je to, že co se týče českých filmů, minimálně od Zdeňka Trošky, má přehled jako nikdo. S literaturou a zeměpisem už je to trochu horší. Jak trefně, možná lehce urážlivě vůči své dceři, poznamenala Veronika Žilková: „Chytří lidé sledují Trošku.“ Kdepak Jirásek!

 

Kdo by čekal, že náš nejznámější hitmaker Michal David bude marně lovit vědomosti oboru sobě nejbližšího – v hudebních ukázkách, dočkal by se! Na přetřes přišly dokonce i slovenské názvy skladeb a slovenští autoři. Michal asi zapomněl, v jaké soutěži vystupuje! To Fanánek coby zkušený kapitán to ví moc dobře! A také ví, že nejde jen o znalosti, ale i o srandu. A tak se do toho Fanánek s dávkou vtipnosti trochu opře… „Jaké je jméno spisovatele, který má v příjmení frajera od slepice“?!

 

Maroš Kramár sice maturoval z češtiny, ale v show viditelně hodně trpí. Ze soutěžního kola s výbušnou krabicí dokonce vyjde za totálního lůzra! Aby si napravil reputaci, nechá vyniknout svůj slovenský temperament a při jedné z hudebních ukázek vyzve paní Veroniku k tanci. Ostatní „gentlemani“ se nenechají zahanbit a při další ukázce tančí Žilková znovu, tentokrát s Luďkem Sobotou. Ten je možná pomalý na čudlíku, i v řeči, kreslení mu jde ale naprosto fantasticky! Tedy, nejsou to díla hodná světových galerií, ale co, účel jeho výtvory plní – body jsou doma!

 

O co lepší jsou hvězdní soutěžící v muzice, o to větší tragédie je to v zeměpise. Korunu tomu nasadí „geniální“ Agáta, která studovala česko-italské gymnázium, a hodiny zeměpisu jí tedy lehce minuly. Nebo je to jen výmluva? Pořádnou výmluvu by spíš potřeboval její partner a kapitán Prachař, kterého po tomhle díle občané Poděbrad minimálně ukamenují! „Taková zeměpisná sebevražda,“ posmíval se mu excelentní zeměpisec Fanánek.

 

Máme rádi Česko v neděli 26. května od 20.15 na Prima family!

reklama