TZ: Show Jana Krause – 10. 5. 2013

Show Jana Krause logo Black backround Foto: Show Jana Krause logo Black backroundFoto: All

Martin Kraus – český Belmondo čerstvě oceněný cenou TýTý za Objev roku, Lady Mousellyca – první dáma české burlesky a ViralBrothers – Erik Meldik a Čeněk Stýblo se představí v další Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 10. května od 22.15 na Prima family.

 

Martin Kraus – ve velké konkurenci tváří nominovaných v kategorii Objev roku přinesl FTV Prima další vítěznou trofej mladý představitel postavy Dana Pánka v úspěšném seriálu Cesty domů.

 

Lady Mousellyca – první dáma české burlesky, burleskní tanečnice, pin-up girl, retro kráska, která se při vystoupení svléká, ale stylově…

Burleska, která ve varietních klubech zažívala boom ve 30. letech, opět získává popularitu a s ní přicházejí i dráždivé dívky ve výpravných kostýmech, s boa, vějíři, korzety, luxusními šaty, podvazky, boty na podpatku a hlavně s příslibem erotiky… S burleskou začala dnes čtyřiadvacetiletá slečna před pěti šesti roky, a že patří k její špičce dokládá mj. i fakt, že na plakátech bývá představována jako Queen of Burlesque.

 

ViralBrothers – Erik Meldik a Čeněk Stýblo

Z jejich série „Debilní kecy...“ se stal hit českého internetu. Poslední díl vidělo za dva dny přes milion diváků. A dalších osm videí série se pohybuje kolem hranice dvou milionů zhlédnutí. „Na ulici na nás místo jmen křičí: Hele, Debilní kecy!“ říká kreativec dvojice ViralBrothers Erik Meldik. Dvojice ViralBrothers se uvedla na trh v říjnu roku 2010 rapovou reklamou na „Express lakovnu“. Jako agentura zaměřená na tvorbu virálních videí se začala zabývat zejména nejrůznějšími "předělávkami" nejúspěšnějších virálů ze zahraničí, k nimž tvořila svérázné české parafráze.

reklama