TZ: Show Jana Krause – 12. 4. 2013

Show Jana Krause logo Black backround Foto: Show Jana Krause logo Black backroundFoto: All

Herečka Jana Synková, moderátor Jan Musil a mistr republiky v míchání tataráku Miroslav Posád se představí v další Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 12. dubna od 22.15 na Prima family.

Jana Synková – herečka, dlouholetá členka pražského Studia Ypsilon, představitelka legendárních filmových rolí – zazářila například jako teta Kateřina v Saturninovi.

 

 

 Jan Musil – moderátor, zpěvák a spoluzakladatel a redaktor internetového portálu Gaylife.cz.

 

 

Miroslav Posád – čerstvý mistr republiky v míchání „tataráku“ je přitom jen sedmnáctiletý mladík z Valašského Meziříčí. Nejlepší fajnšmekři soutěžili před časem v Soběsukách na Plzeňsku o titul mistra republiky v míchání specifické lahůdky – tatarského bifteku. „Na začátku dostanete v kovové misce uprostřed kulatého dřevěného tácu kouli speciálně namletého masa, na stole je připravených několik misek s přísadami a láhev koňaku. Navíc můžete uplatnit i své tajné ingredience. Pak už jen mícháte, ochutnáváte a po špetkách doplňujete přísady, abyste umíchali ten nejlepší tatarák," vypráví vítěz. Do finále se dostal spolu s dalšími devíti borci z celé republiky, kteří uspěli v kvalifikačních kolech. Tatarský biftek podle vítězného receptu bude mít restaurace v Soběsukách celý příští rok na jídelním lístku.

reklama