TZ: Show Jana Krause – 19. 4. 2013

Show Jana Krause logo Black backround Foto: Show Jana Krause logo Black backroundFoto: All

Fotbalista Václav Kadlec, herečka Ha Thanh Nguyen a dokumentaristka Silvie Dymáková se představí v další Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 19. dubna od 22.15 na Prima family.

 

 

Václav Kadlec – dvacetiletý fotbalista pražské Sparty. Sparťanská superstar – útočník Václav Kadlec na sebe strhl pozornost českého fotbalového světa, když při ostře sledovaném sobotním derby se Slavií zajistil Spartě vítězství. Jeden gól sám dal a druhý připravil kolegovi Krejčímu. Derby se tak stalo téměř jeho osobní exhibicí. Kadlec je nejmladším střelcem v historii české reprezentace. Kromě toho na sebe upozornil svým hrozivě vypadajícím zraněním lebky vloni v listopadu, které utrpěl při zápasu v Mladé Boleslavi. Všechny šokoval "promáčklým" čelem a nějakou dobu hrál ve speciální helmě.

 

 

Ha Thanh Nguyen – nejznámější Vietnamka v Česku, která zde vystudovala scénografii a věnuje se také herectví.

 

 

Silvie Dymáková – dokumentaristka, jejíž film Šmejdi o předváděcích akcích pro seniory má zrovna premiéru. Silvie točila svůj kontroverzní dokument v přestrojení, kdy navštěvovala akce pro seniory, které se staly nelichotivým fenoménem dneška. „Tyhle akce pro seniory jsou nejen sondou do naší společnosti, ale i do života seniorů – je až zvrácené, co jsou ochotni dělat pro kus salámu," říká mj. Silvie.

reklama