TZ: Show Jana Krause – 3. 5. 2013

Show Jana Krause logo Black backround Foto: Show Jana Krause logo Black backroundFoto: All

Virtuózní saxofonista, klarinetista, hudební skladatel a dirigent Felix Slováček, slovenská spisovatelka, moderátorka a novinářka Tamara Heribanová a Eva Filipová – žena, která píše knihy o společenském chování a kuchařky, se představí v další Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 3. května od 22.15 na Prima family.

 

Felix Slováček – jedna z nejznámějších osobností české populární hudby, virtuózní saxofonista, klarinetista, hudební skladatel, dirigent. Dnes už legendární hudebník oslaví v květnu své sedmdesáté narozeniny.

 

Tamara Heribanová – slovenská spisovatelka, moderátorka a novinářka. Mladá, krásná a úspěšná dcera slavných rodičů a autorka knih pro děti i dospělé zaujala už svou prvotinou s názvem Prodavačky bublin, v níž rozebírá mj. svět bulváru a showbusinessu. Do literatury přispěla i svou půvabnou knihou pro děti Mise Eva, přísně tajné. Kromě všestranného talentu je pověstná i svou oblibou v extravagantních a nepřehlédnutelných modelech.

 

Eva Filipová – žena, která píše knihy o společenském chování, píše kuchařky a tvrdí, že Čechy se v souvislosti s etiketou stále ještě nepodařilo zcela zkultivovat…

Nedávno jí vyšla nová další kniha o společenských pravidlech. „Nezdá se mi, že bychom se posunuli dál, lidi se většinou chovají arogantně a myslí si, že si mohou dovolit úplně všechno včetně toho, jak se budou chovat. Zapomínají na to, že existují určitá pravidla,“ říká Eva, které právě vychází druhá kniha o společenských pravidlech V koutě štěstí nehledej. Jak jsme na tom se společenským chováním, se prý ukáže hlavně u stolu. „Většina se doslova odkope v restauraci, když má začít jíst. Ukáže se to na první pohled, na prvních drobnostech – někdo si nechá lžičku v hrníčku, z něhož pije kávu, nebo lžičku olízne…“ říká.

reklama