TZ: Show Jana Krause: Zakázaná studia, Ruda z Varšavy a psí hotel

Show Jana Krause 34.díl - S. Kodetová, M. Kavalčík, Bambasovi Foto: Show Jana Krause 34.díl - S. Kodetová, M. Kavalčík, BambasoviFoto: All

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání spisovatelka a manželka herce Jiřího Kodeta Soňa Kodetová, herec, moderátor a bavič Michal Kavalčík (Ruda z Ostravy) a majitelé psí školky Ondřej a Markéta Bambasovi.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 26. dubna večer na Prima family.

Prvním hostem Jana Krause bude spisovatelka Soňa Kodetová, která nedávno vydala knihu k nedožitým pětasedmdesátým narozeninám svého manžela, herce Jana Kodeta. „Já jsem měl čest ho poznat, tak vím, že byl cholertik. Koulel očima, když nabíral,“ nadhodil moderátor. „V čem se projevoval cholericky?“ ptal se. „Ve všem,“ odpověděla paní Kodetová. „Bytostně třeba nesnášel svátky. Vánoce sice kvůli dětem zrušit nemohl, ale navodil takovou atmosféru, jako kdyby bylo dobré je zrušit.“ Dodala, že o Vánocích se vždycky všichni rozhádali, pak se zase sešli a potom byla doma nádherná pohoda. „A manžel byl šťastný, že je to zase za námi,“ vyprávěla. Dozvíte se také, jak se s manželem seznámili, proč nemohla paní Kodetová za manželova života studovat a co dělala měsíc v Číně.

 

„Lidi u nás v republice zbytečně řeší původ…“ myslí si druhý host Michal Kavalčík. „Já jsem z Českého Těšína,“ dodal. „No tak vy jste vlastně Ruda z Varšavy, ne?“ divil se moderátor. Mimo jiné se dozvíte, proč už nehraje v muzikálech a proč ho nejvíc baví rádio. „Muzikály jsem teď trochu opustil. Rudu teď nejvíc baví to rádio, protože přijde do práce, kecá si tam, co chce, a ještě za to dostane stravenky.“ A co soukromý život Michala Kavalčíka? „Něco se asi urodilo. Je to čerstvé…“ mlží host. „Maminka mi pořád říká, ty máš jednu pračku, jednu postel, jsi pořád sám…“ pokračoval Michal. „No tak po tomhle, co jste tady řekl, počítejte s tím, že by se třeba v sobotu mohl někdo ozvat,“ dodal ironicky Jan Kraus.

 

Jestli máte jako domácí mazlíčky psy, určitě vás zaujmou Markéta a Ondřej Bambasovi. Jsou totiž majiteli psí školky a psího hotelu. Psům se u nich dostává té nejlepší péče, a dokonce i zábavy. „Tady slavíme narozeniny, tady měli havajskou party,“ komentuje Ondřej Bambas fotky. Když je venku zima, chodí psi ven v bundičkách nebo jdou do domu, když se jim zachce. Můžou se také vykoupat, dostanou masáž, ostříhají je, nabarví jim srst, nalakují jim drápky. A co nadstandardní služby?

 

Nenechte si ujít Show Jana Krause již dnes večer ve 22.15 na Prima family.

reklama