TZ: Sladké jaro na Primě – naše programové novinky

Jaro 2013 koláž new Foto: Jaro 2013 koláž newFoto: www.iprima.cz

Jaro je ještě daleko, ale na Primě pro vás již máme napečenou fůru programových novinek. Hned od startu jarní sezony si můžete pochutnat nejen na krásných dortech, pořádné polívce, ale i na něčem ostřejším.

Jako obvykle se většina novinek objeví na hlavním kanále Prima family. V první řadě je to nová novou talk show Bolka Polívky s názvem Polívka na víně. Jeden z našich nejpopulárnějších herců a komiků si do ní pozve řadu hostů, kteří se ale rozhodně nemusejí obávat, že by je jejich hostitel svými otázkami „naporcoval a uvařil“.

 

 

To ve druhé novince, soutěži s názvem Vylomeniny, již budou oba její moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček k účastníkům soutěžního klání výrazně ostřejší. Však také budou mít za úkol vymýšlet a našeptávat potajmu do ucha soutěžícím úkoly, které budou pro jejich nic netušící okolí přinejmenším nečekané. Uvidíme, jestli se všichni odváží svým skrytým šéfům ve všem vyhovět, ale o zábavu by rozhodně mělo být postaráno.

 

 

Návrat řady ověřených formátů musíme zahájit jedním z našich evergreenů, který je jako stvořený pro jarní probouzení přírody. Třetí řada pořadu Farmář hledá ženu seznámí naše diváky nejen s hlavními protagonisty, ale zejména samotné protagonisty, tedy farmáře, s potenciálními ženami jejich životů. A možná i farmářku Janu s mužem jejího srdce.

 

 

 

Která dívka si získá srdce diváků a poroty a stane se tak nejkrásnější dívkou České republiky pro rok 2013, to se dozvíme již 23. března při volbě České Miss.

 

Nové i známé tváře na naše diváky a divačky čekají i v nových dílech oblíbeného seriálu Cesty domů, který se již příští pondělí vrací na obrazovky. Nejen staří známí budou k vidění také mezi hosty páteční Show Jana Krause, v nové sérii tradiční komediální show Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý či v „jubilejní“ třinácté sérii Jak se staví sen s Pavlem Cejnarem. Na známé hlasy Jany Bouškové a Václava Vydry a nové „kuchařské“ obličeje narazí diváci v premiérových dílech nejen pořadu Prostřeno!, ale i večerního VIP PROSTŘENO!

 

 

Bez personálních změn tak zůstává jen Partička, ale v případě osvědčené šestice jejích hlavních protagonistů to rozhodně není na škodu. Také naše nespoutaná improvizační show bude tedy již za několik dní pokračovat premiérovými díly.

 

 

Pikantní, ba ostré lahůdky má v nabídce skupiny Prima tradičně na starosti zejména Prima COOL. Pořádně štípat to bude letos na jaře zejména v úplné novince pod názvem Pekelná výzva. V nové roli jízlivé moderátorky se představí Iva Pazderková. Soutěžícím bude značně znepříjemňovat život a jejich cestu za hlavní výhrou v částce 100 000 Kč. Co jsou někteří z nás schopni udělat pro peníze, to je někdy až k nevíře…

 

 

Na svérázný přístup k životu a humor, který boří hranice vesmíru, se pak fanoušci mohou těšit v premiérové šesté řadě Teorie velkého třesku. Za zmínku stojí určitě také „jinak pojaté klasické formáty“, které bude na Prima COOL zastupovat například nová série detektivního fantasy seriálu Grimm II. Třešničkou na dortu pak bezesporu bude jarní část Ligy mistrů UEFA, která už 12. února vstupuje do své jarní, vyřazovací fáze. Hned první utkání, které přineseme, Celtic Glasgow vs. Juventus Turín, bude stoprocentně ostré jako břitva.

 

Sladkou tečku na závěr obstará kanál Prima love. Kromě mnoha oblíbených seriálů a pestré palety reality show bychom rádi vyzdvihli novinku z naší vlastní tvorby, protože skupina Prima na ni nezapomíná ani u „malých“ kanálů. Pro letošní jaro to budou Božské dorty od Markéty v podání sympatické a šikovné cukrářky Markéty Krajčovičové, která nám ukáže, co všechno se dá vykouzlit z marcipánu, cukru, másla, mouky a dalších „dortotvorných“ surovin...

 

 

Bez ohledu na předcházející sladkou tečku máme pro naše diváky ještě jedno sladké překvapení, kterým je náš nejnovější kanál Prima ZOOM. Prima ZOOM, to je nová televize pro všechny, kteří chtějí vědět více. Začínáme již tento pátek 1. února 2013 ve 20.00 hodin!!!

reklama