TZ: Suši z cizího těla!

Vylomeniny_2765 Foto: Vylomeniny_2765Foto: All

Snědli byste pár kousků sushi z těla cizího člověka, kterého jste právě potkali v restauraci? A co kdyby za to bylo 20 tisíc korun? I o tom jsou Vylomeniny. Show, která odhaluje vaše spolustolovníky takové, jaké je určitě neznáte. Ale budete se u toho královsky bavit!

Je to jednoduché: zajdete si do restaurace na oběd nebo na večeři a u toho můžete vyhrát 20 tisíc korun. Má to jednu podmínku, totiž že splníte úkoly, které vám přes neviditelné sluchátko zadají moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček. A to i takové, které se vašemu spolustolovníkovi nemusejí zrovna líbit.

Petr je s Terezou už pár let, ale ona si teprve teď všimla, jak velké má oči, uši a taky pusu! Tereza má tento den vůbec nějaký mimořádně vyvinutý cit pro estetično. Takže když se jí nelíbí balonky, kterými je odekorovaný bar, zkrátka vstane a propíchá je vidličkou. „Stydíš se?“ ptá se svého vyvoleného. A Petr? Ten je podle svých slov „rudej až na prdeli“. A co teprve, když se Tereza vytasí s nápadem odstěhovat se do Japonska. Samozřejmě, nebude to jednoduché, ale Tereza by mohla vyzkoušet třeba nový způsob servírovaní sushi. Co kdyby se pojídalo třeba z lidského těla? Což taky hned otestuje, ovšem nikoliv na svém partnerovi. A zobnout si přijdou i moderátoři.

Bohouš by 20 tisíc také rád, ale něco pro výhru udělat, to už je horší. Mluvit před Lenkou o domácích pracích ještě zvládne, ale vstát, rozpustit jí vlasy a namasírovat záda, aby jí ulevil od stresu? To už bude chtít trochu odvahy po těch letech! A tou Luboš zřejmě moc neoplývá. Pomohou ho namotivovat naši moderátoři, nebo skončí u prvního úkolu a odnese si pouhou tisícovku?

Andrea a Jana jsou kamarádky, které se rády baví a zřejmě hned tak něco je nepřekvapí. Takže když se Andrea pokouší dotknout jazykem nosu, Jana v klidu dál večeří. Také když Andrea dostane pracovní nabídku do různých světových metropolí, nechá to Janu v klidu. Zpozorní až ve chvíli, kdy Andrea hodlá zapojit i ji. Co kdyby si taky něco vydělala a Andreino vystoupení doprovodila tancem? Má to jednu podmínku: musela by u toho být nahá. Odmítne Jana, nebo kývne a umožní Andreje vyhrát 20 tisíc?

Dívejte se v pondělí 8. dubna, Vylomeniny startují ve 21.45!

reklama