TZ: Tvrdý sex s obézní kamarádkou – Pekelná výzva (10.)

Pekelná výzva (10.) - Obrázek 6 Foto: Pekelná výzva (10.) - Obrázek 6Foto: All

Tvrdý sex a s obézní kamarádkou? Desátá Pekelná výzva překoná i tento zážitek, který na sebe soutěžící prozradí. Sto tisíc korun jim bude stát za to, aby si rozbíjeli syrová vejce o hlavu, házeli do sebe panáky rybího tuku nebo si dokonce nechali kálet na hlavu.

Vítejte v desátém díle ďábelsky nadupané soutěže už ve čtvrtek 18. 4. ve 20.15 hod. na Prima COOL!

 

Překonat nepříjemné pasti a dostat se do finále, kde budou hrát až o sto tisíc korun, se stejně jako v předchozích dílech pokusí pětice hráčů. Tentokrát to budou: Vojta, Miloš, Honza, Veronika a Marek. Než se však otevře brána pekelná, musí soutěžící jeden druhého trochu poznat. A to formou krátkého netradičního dotazníku. Dozvíte se tak, kdo měl odvahu vyspat se se svou nejlepší obézní kamarádkou a vůbec má rád tvrdší sex, kdo nakopal do zadku nebezpečné zvíře a jaké nebo komu se podařilo nejen dostat se do portugalského vězení, ale také z něj následně uprchnout.

 

Hned poté můžeme do prvního kola. Otázky jsou jednoduché, až triviální, možnost odpovědět ale dostane jenom ten, kdo se odváží překonat fyzickou bolest a patřičně se o ni přihlásí: položí prsty do pastičky na myši. S bolestivou grimasou na tváři se i banální otázky odpovídají poměrně složitě. No schválně, je rajče ovoce, nebo zelenina? Taktéž druhé kolo je jakousi esencí české povahy: když něco víte nebo v něčem vynikáte, dostanete přes prsty, respektive vajíčkem o hlavu. Všechny správné odpovědi sice mají společné začáteční písmeno, ale co je vám to platné, když hlava dostává takový zásah. Jakmile se Iva Pazderková zeptá, jak se označuje svazek jednoho muže a dvou žen, Vojta bez váhání odpoví: „Bisexuální.“ Aby následně dodal: „Bisexuální… jsem blbec.“ A schválně, budou soutěžící s vajíčkem na hlavě, tváři i jinde po těle vědět, co se hlavně prodává v obchodě s obuví?

 

Kde si to ale hráči opravdu vypijí, to bude ve třetím kole. Chtějí-li doplnit přísloví, musejí se o odpověď řádně přihlásit a pak se za ni také odměnit. Pekelná výzva vás přesvědčí, že ne každý panák musí být nutně špatný. Jsou i takové, které mohou lidskému organismu i prospívat. Byť se to neprojeví hned. Důkazem budiž třeba kolo následující, kde je slitina mědi se zinkem pojmenována jako bronz nebo kde soutěžící marně pátrají po tom, pod jakým názvem je známá houba pečárka.

 

V předposledním kole konečně přichází na řadu trocha odpočinku, ale ne tak ledajakého. Sedí se sice v plážovém křesle, ovšem nad soutěžícími létají holubi s plnými střevy a obličeje hráčů se i z mnoha dalších jiných důvodů kroutí v podivných křečích. V posledním kole už sice žádná fyzická bolest nepřijde, ale zkuste po tom všem zkoncentrovat tělo i mozek tak, abyste se soustředili na pět nejdůležitějších otázek hry.

 

Jak se to podaří vítězi desátého dílu a kdo to vlastně bude? Dívejte se ve čtvrtek 18. 4. ve 20.15 na Prima COOL.

 

 

 

V Praze dne 16. 4. 2013

 

Filip Sychra

PR koordinátor Prima COOL

GSM: 603 702 310

reklama