TZ: Vylomeniny – 3. díl

Vylomeniny - moderátoři T. Měcháček a M. Dejdar Foto: Vylomeniny - moderátoři T. Měcháček a M. DejdarFoto: All

Do restaurace chodí lidé většinou peníze utrácet. Někdy ale mohou zažít příjemné překvapení a peníze naopak vyhrát. A to až 20 tisíc korun díky našemu pořadu Vylomeniny. Kterým dvojicím se podaří dotáhnout hru až do vítězného konce? Sledujte třetí pokračování Vylomenin!

Představte si, že sedíte v restauraci a z ničeho nic dostanete speciální nabídku: nejen že se můžete zdarma najíst, ale o chvíli později můžete odcházet o 20 tisíc bohatší. Má to jeden háček, a sice že si tyhle peníze musíte zasloužit, respektive je vyhrát. A to tak, že váš spolustolovník nesmí mít ani tušení, že jste součástí nějaké hry. Od moderátorů Martina Dejdara a Tomáše Měcháčka dostáváte skrze neviditelné sluchátko úkoly, které musíte splnit. Když je zvládnete, peníze jsou vaše. To všechno za přítomnosti skryté kamery. Pusťme se do toho!

Linda s Honzou si užívají romantický víkend a vypraví se na večeři, na které Linda dostane možnost vyhrát peníze. Tisícovku za konverzaci o smradu, dva tisíce za prdění pusou, pět tisíc za schopnost přesvědčit partnera o své touze chovat malé čínské prasátko. Kreativita úkolů z díly Dejdar a Měcháček ani Lindino osobité podání však Honzu zdá se ani v nejmenším nezaskočí: prasátko by chtěl a deset tisíc eur za natáčení erotického filmu u sebe doma, což je další úkol v pořadí, vlastně taky. Co kdyby v něm měl ale i hrát? Nechá se přesvědčit, a dá tudíž své partnerce šanci vyhrát 20 tisíc korun?

Jana a Bohouš už se evidentně nějaký ten pátek znají, takže teoreticky by je nemělo zaskočit vůbec nic. Že Bohouš z ničeho nic začne u piva mluvit o pohádkách, to Jana ještě chápe. Když drží ruce nad hlavou s tím, že špatně spal a zdálo se mu o tom, kterak Rusové napadli Plzeň, to snad ještě taky. Ale když má sníst jídlo dvojici u sousedního stolu? A když má předvést, jak kdysi před lety v Tatrách zahnal medvěda? A ve stylu àla Pelíšky posléze i to, jak byl ten medvěd veliký? To už je Jana pořádně naštvaná. Ale 20 tisíc visí ve vzduchu a Bohouš se nevzdává. Kdepak o medvěda nebo o to, aby mu jeho milá uvěřila. O peníze tady kráčí!

Martin a Jirka jsou kamarádi, kterým nemizí úsměv z tváře. Tedy Jirkovi alespoň do chvíle, než Martin začne předvádět zvuky zvířat a osahávat servírku, z čehož je nakonec nesprávně obviněn právě Jiří. A Martin přizvukuje: „Já to nebyl, to tady kamarád.“ Copak neviděl, jak to celé bylo? Je schopný podrazit kamaráda? Kolik Martinovi vynese jeho přetvářka a jaká bude Jirkova reakce, až se dozví, jak je to vlastně všechno doopravdy?

Dívejte se v pondělí na Prima family. Vylomeniny startují ve 21.45!

reklama