TZ: Vylomeniny – 4. díl

Vylomeniny_2776 Foto: Vylomeniny_2776Foto: All

V pondělí večer vám Prima family naservíruje další porci Vylomenin. Jedinečná soutěž, ve které dostáváte úkoly přes neviditelné sluchátko, a když je splníte, můžete vyhrát až dvacet tisíc korun, pokračuje čtvrtým dílem. Na koho jsme skrytou kameru políčili tentokrát?

V pondělí večer vás na Prima family znovu pozveme do restaurace. A ne do jen tak ledajaké. Představte si, že budete baštit a u toho může vyhrát 20 tisíc korun. Pravda, nebude to úplně zadarmo, budete pro to muset něco udělat. Konkrétně splnit pět úkolů, které vám zadají moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček prostřednictvím neviditelného sluchátka. Váš spolustolovník pochopitelně nesmí nic poznat. A zatímco vy budete plnit úkoly, štáb bude sledovat vaše počínání skrytou kamerou.

Ve čtvrtém díle budou hrát prim muži, Richard coby soutěžící a Roman coby ten, který nesmí pojmout ani stín podezření. Že to Richard rozhodně nebude mít jednoduché, naznačuje už první úkol, kdy má v konverzaci hned třikrát použít slovo fatalismus. To je pro Richarda zdá se těžké i vyslovit. A namontovat tohle záludné slovo do hospodské konverzace nad pivem s kamarádem? Každopádně Richardovi se to daří. A daří se mu i druhý úkol, kdy straší kamaráda cigaretami zabodnutými v nose. Richard (si) hraje rád a je to na něm vidět, takže úkoly jsou stále obtížnější. Jak zvládne zazpívat před hospodským publikem dětskou ukolébavku a následně obhájit před kamarádem do krčmy doručenou zásilku, která vypadá jako drogy?

I v druhé dvojici je plnění úkolů, tentokrát aspoň ze začátku zaměřených na Itálii, na muži. Michal musí konverzovat v jazyce, který nezná, potírat si obličej stolním olivovým olejem a tak trochu zabředneme i do tématu mafie, a to když mu neznámá žena přinese tašku zlatých cihel. Co na to jeho partnerka Táňa? Pomůže Michalovi převést zlaté cihly do určené evropské země a tím pádem vyhrát 20 tisíc korun?

Také ve třetí dvojici je plnění úkolu na Tomášovi. A nutno říct, že jeho partnerka Klára nestačí zírat. Co všechno o Tomášovi do dnešního večera nevěděla! Kdysi se učil hrát na skleničky, je schopný mluvit, ale absolutně nerozumí čínsky a snad největší překvapení – tančí u tyče. Nebo je to všechno jenom... kolik vylomenin Klára Tomášovi zbaští a kolik peněz si nakonec společně odnesou?

 

Dívejte se v pondělí 25. března na Prima family. Vylomeniny startují ve 21.45!

reklama