Pohlreich v roli revizora. Novinka Už dost, šéfe! přichází

Šéf zahradníkem Foto: Šéf zahradníkemFoto: All

Šéf se neschovává někde za bukem. Šéf se rovnou a bez vyzvání vrací na místo činu z pořadu Ano, šéfe! Žádnou velkou nostalgii během jeho návratů nečekejte. Realita je nesmlouvavá. Nenechte si ujít nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem v hlavní roli.

Během šesti dílů série Už dost, šéfe vás Zdeněk Pohlreich zavede do dvanácti vybraných restaurací, v nichž se před časem natáčelo pět cyklů pořadu Ano, šéfe.

Začínáme 30. října. Sledujte nový pořad Už dost, šéfe! každou středu ve 21.45

Vše o pořadu najdete ve speciálu ZDE

Tentokrát se Zdeněk Pohlreich přesvědčí, nakolik uposlechli v daném podniku jeho doporučení a k čemu jim pomohla. Jak se majitelé restaurací popasovali se zátěžovou zkouškou? A komu nebylo pomoci?


První díl tuto středu nás zavede do restaurace Bohéma v Brně:

Článek

Návrat, který by nikdo nečekal. Možná ani sám Zdeněk Pohlreich. Foto:

Zdeněk Pohlreich se vrací do Bohémy. Jak to tam vypadalo v éře pořadu Ano, šéfe!? Přehrajte si celý díl

To tu ještě nebylo. Zdeněk Pohlreich porušil svůj slib. Hned v 1. dílu pořadu Už dost, šéfe! ho čeká v podniku, v němž před dvěma lety výjimečně předčasně stopnul...

Šéf seřve, poradí, pomůže i zkontroluje


"Jídelníček potřebuje zeštíhlit," říká šéf.  Foto: "Jídelníček potřebuje zeštíhlit," říká šéf. Foto: www.iprima.cz

 

V novém pořadu půjde i o poutavé lidské osudy. Jak uvidíte, někteří majitelé si otevřeli novou restauraci jinde a dělají stejné chyby. Některé podniky mají nového majitele, v jiných byl zase komplet vyměněn personál. A dojde i na přehodnocení udělených (nebo neudělených) hvězd.

 

Ano, šéfe IV (2) - Bohéma Brno - galerie 2 - Obrázek 12  Foto: Ano, šéfe IV (2) - Bohéma Brno - galerie 2 - Obrázek 12 Foto: All

reklama