V čem vám tentokrát poradí Reportéři na vaší straně?

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat následujícím tématům.

Práce načerno, častý způsob zaměstnání – je to ale opravdu výhodný způsob obživy? A znáte všechna rizika, která z takového zaměstnání plynou? Pan Sukna na vlastní kůži zjistil, že taková práce může být nakonec velkou prohrou.

 

Dostat dárek potěší snad každého – můžete ale přijít o to, co vám někdo dá? Může chtít svůj dar zpět? Co k tomu stačí?

 
Slevové portály – téměř každý má zkušenost s levným nákupem přes internet. Slevy jsou snad na vše – co když ale službu nebo zboží nedostanete? Kdo vám má vrátit peníze? A jak si vybrat tu správnou slevu a nic neriskovat?

 
Nelíbí se vám, že ve vašem bezprostředním sousedství má stát čistička odpadních vod, navíc jen pár metrů od řeky? Je nějaká šance se stavbě bránit? Co může člověk udělat, jaké prostředky smí použít a kdy?

 
Naslouchadla – jedna chyba v zákoně ztížila život dětem s těžkým sluchovým postižením. Za to, aby alespoň něco slyšely, teď jejich rodiče zaplatí mnohem více než dřív. Dá se to změnit, nebo se s tím musíme smířit?

 
Máte družstevní byt, dostali jste se do těžké finanční situace a myslíte si, že když pár měsíců nezaplatíte nájem, nic se vám nestane? A přečetli jste si dobře stanovy vašeho družstva? Lze o družstevní podíl přijít a ztratit tak střechu nad hlavou?

 

V sobotu 22. září od 18.00 hod. na Prima family.

 

Více o pořadu se dozvíte také ZDE


reklama