V restauraci U Hrabala obsluha si nahrabala. Šéf Pohlreich jen zíral

AS 2 (3) U Hrabala - Šéf v akci 1 Foto: AS 2 (3) U Hrabala - Šéf v akci 1Foto: All

Když pan František Hrabal ještě elektrikařil, koukal na dům na náměstí a přemýšlel, který trouba ho jednou koupí. Nakonec to byl on sám. Ale zdá se, že chod restaurace je nad jeho síly. Pomůže mu Zdeněk Pohlreich? Dívejte se na reprízu pořadu Ano, šéfe! v úterý ve 22.25 na Primě!

Podnik vede s láskou, ale přináší mu to jen trápení. Hlavní problém vidí v personálu a obohacování personálu na jeho úkor.

Bonusy z pořadu Ano, šéfe! a celé epizody si můžete přehrát online na PrimaPLAY TADY

V samém centru České Lípy stojí na náměstí starý dům, v němž sídlí penzion, restaurace a kavárna U Hrabala. Majitelem je bývalý elektrikář, který za své celoživotní úspory a s nemalým úsilím dům zrekonstruoval a pak ho chtěl pronajmout slušnému provozovateli.

Přineslo mu to nemalé potíže a velká zklamání. Všechny pokusy ale skončily neúspěšně, tak se do podnikání v pohostinství nakonec pustil sám. Jak mu to jde? Co ho trápí? Co dělá dobře a v čem chybuje? A hlavně – co může zlepšit? Přijíždí šéf, kterého si František Hrabal pozval na pomoc, a už si obhlíží hezké průčelí a zahrádku restaurace U Hrabala, která by se klidně mohla jmenovat U elektrikáře.

reklama