Vali měla na muže vždy smůlu. To je ale v Rubavě úplně normální

Marika Procházková jako Vali Foto: Marika Procházková jako ValiFoto: All

MUDr. Valentina Slavíčková pracuje na urgentu rubavské nemocnice, všichni ji zde ale znají pod přezdívkou Vali.

Svou práci miluje a ke všem pacientům se snaží přistupovat citlivě. Nejradši má dětské pacienty, kterým může pomoci a ulevit. Vali je smíšek, má vždycky dobrou náladu a nezkazí žádnou legraci. A přesně to je na příjmu, kde je to často „o nervy“ a depresivní, potřeba! Vali ani nevadí udělat si tu a tam legraci ze svých přemoudřelých pacientů. Aby také ne, traumatoložka a pediatrička je to totiž par excellence!

Prohlédněte si galerii:

Jen na muže neměla Vali nikdy dobrou ruku a v současnosti osciluje mezi touhou po krásném vztahu s mužem, kterého bude milovat a on bude milovat ji, a tvrdým postojem, že být sama a svobodná je to nejlepší pod sluncem a že muži jsou zákeřná stvoření, kterým je lepší se vyhnout.

Pro koho Vali dýchá? Samozřejmě pro svou dceru Růženku, kterou miluje nadevše. A pak také pro své nejlepší kamarádky Mery a Lucii, s nimiž často a ráda vyráží za různými dobrodružstvími. Také Mery a Lucie totiž mají podobný „problém“ jako Vali, a to muže. Mery je momentálně sama po drsném rozchodu s Viktorem, Lucie sice partnera má, ale protože je ženatý, je to vztah založený na velkém kompromisu….

S kamarádkami je Vali nejlépe Foto: S kamarádkami je Vali nejlépeFoto: All

reklama