Ve středu Prima family na špici: V televizi vládne Prostřeno!

Prima family logo Foto: Prima family logoFoto: All

Předprázdninový týden svědčí Prima family. Včera byla v CS D15+ dokonce stanicí s největším podílem na trhu. Dařilo se jak pravidelným seriálům všedního dne, tak i podvečerním a večerním pořadům a oblíbeným seriálům.

Ve středu dosáhla Prima family v CS D15+ celodenního podílu na trhu 20,29 % a v čase 18.00–23.00 dokonce podílu 21,72 %, což ji v obou případech katapultovalo na nejvyšší pozici nade všemi ostatními domácími televizními kanály. Za tímto úspěchem stojí oblíbený pravidelný seriálový program, který diváci rádi vyhledávají.

 

Vyznamenaly se ale také programové stálice. Například podvečerní Prostřeno! sledovalo v CS D15+ 662 tisíc diváků, což z něj s podílem na trhu 37,84 % učinilo nejsledovanější pořad v čase jeho vysílání. Stejně dobře si dále vedly i Zprávy FTV Prima, které si v CS D15+ naladilo 868 tisíc diváků a s podílem na trhu 37,07 % byly v čase svého vysílání (18.54–19.21 hod.) také nejsledovanějším pořadem na českých televizních obrazovkách.

 

A do třetice si stejný úspěch připsala i včerejší epizoda kriminálního seriálu Sběratelé kostí. Tu v cílové skupině D15+ sledovalo 224 tisíc diváků a podíl na trhu 22,71 % i ji vynesl na pozici nejsledovanějšího pořadu v čase jejího vysílání.

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama