Ve Zdechovicích to žije. Jen ten fotbal je trochu mrtvej. Spasí je kouč Straka?

Ve čtvrtek večer kouč Straka potrénuje TJ Sokol Zdechovice na Pardubicku. Mužstvo nemá vítězný pokřik, protože nechce být jako ostatní a vysmívat se poraženému. Jak se ukazuje záhy, oni si hoši ale neumějí říci pravdu, ani mezi sebou.

Tahounem oddílu je ředitel místní školy, který se ale více věnuje sportu zvanému „faustbal“, což je kombinace volejbalu a fotbalu.

A mají tu i jiné kuriozity. Třeba dominantu místního fotbalového hřiště. Takovou také jen tak někde nemají. Z jedné strany mohou zápasy klubu sledovat rovnou z obývacího pokoje – hned za lajnou se zde tyčí jediný panelák v obci, pozůstatek po sovětské armádě. Na straně druhé pak dýmají chladící věže blízké elektrárny a obří val skládky.

Další premiérový díl reality show Ano, trenére! sledujte ve čtvrtek večer ve 22.45

Kdyby se jim podařilo vyhrát, chtěli by se podívat na nějaký zápas světové úrovně. A pak by chtěli rekultivovat zámecký park. Uvidíme, které z jejich příní se splní.

Víte víc než kouč Straka, nebo další tváře TV Prima? Poměřte si síly se zábavnou kvízovou aplikací. Ke stažení je zdarma níže.

Článek

Prima Kvízy  Foto:

Poměřte si znalosti třeba s koučem Strakou. Se zábavnou aplikací PRIMA KVÍZY pro mobilní telefony a tablety

Zahrajte si unikátní vědomostní hru PRIMA KVÍZY, kterou si níže můžete lehce stáhnout do svých mobilních telefonů a tabletů zcela ZDARMA. Zkuste si své vědomosti z různých...

A tady je pokračování honu na krtka v Novém Kostele. I ve Zdechovicích totiž mají na hřišti pěknou řadu krtin. Franz už ale ví, jak s krtečkem zatočit. Podle rady Míry Kulaka z Kostela musíte krtka přesvědčit, aby bydlel za lajnou...Pusťte si více na bonusovém VIDEU.

reklama