VIDEO 1. seriálová klapka klapla. Vraždíme s úsměvem

Bez tradiční oslavy klapnutí první klapky by si snad ani žádný z filmařů nedovolil natáčet. A tak než se tým mordparty z nových detektivek vypravil lovit do vod VIP vrahy, odskočili si všichni přímo z placu připít. Jak tato symbolická sláva vypadala, se podívejte na VIDEU a ve fotogalerii.

Na šťastné natáčení i zájem televizních diváků originálního seriálu V.I.P. vraždy si během příjemné neformální oslavy připili autorky seriálu – sestry Bártů, herci i celý filmový štáb se zástupci programové tvorby FTV Prima v čele s generálním ředitelem televize Markem Singerem.

Nový detektivní seriál V.I.P. vraždy začíná v neděli 7. února ve 20.15 na Primě

Společně pak zakrojili do slavnostního dortu, jemuž místo třešničky stylově dominovala policejní pistole. Také k nakousnutí, samozřejmě:-)

A co dál? Příjemné chvilky a úsměvy vystřídala zase tvrdá práce, na jejíž výsledek se můžete těšit. Natáčení trvalo celé loňské léto. Na scénáři se pracovalo celý rok.

Tady malá ochutnávka ze seriálové novinky:

Na koho z herců se v seriálu  V.I.P. vraždy můžete ještě těšit, představujeme v dalším článku.

Článek

Patnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:

VIDEO seznamka: Toto jsou hlavní aktéři detektivního seriálu V.I.P. vraždy

Seznamte se s herci a jejich postavami, které vystupují v novém napínavém detektivním seriálu V.I.P. vraždy. Určitě si je oblíbíte. Od 7. února se s nimi uvidíte na Primě...

(schneidy)

reklama