VIDEO Beran jako pěkný kanec. V nedělních Vraždách se zamiloval a dostal...

Zatímco Klaudie přemýšlí o hlavní postavě své nové knihy, komisař Beran se při řešení případu uškrceného virtuosa setkává s violoncellistkou Ditou. Vyšetřuje krásku tak dlouho, až je ráno a oba se probouzejí nazí v jedné posteli. Epizodní příběh s překvapivým koncem najdete na extra videu v úvodu..

Čekali jste, že Beranův nadějně vypadající vztah bude mít tak rychlý spád?

Celou nedělní napínavou detktivku seriálu V.I.P. vraždy můžete sledovat také na Prima PLAY

Zároveň se ženou zavražděného houslisty zmizely také velmi vzácné housle, které Měchura vlastnil. V pozadí zločinu mohou být kromě chamtivosti i mistrovy složité rodinné poměry s labilní manželkou a svéráznou sestrou, ale také jeho konflikty s kolegy v souboru.

V dalším sestřihu se podívejte na zatím nejdramatičtější scénu z Vražd. Na Klaudii se řítí auto a ona zachraňuje housle:

A ještě Leošova návštěva v MiniDuelu na Primě, ze které Klaudii málem trefilo. Leoš totiž neprozřetelně v televizi prozradí, že jeho sestra má předobraz pro příštího hrdinu právě v někom na oddělení vražd a rozpoutá tím mezi detektivy dohady a očekávání.

Článek

Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý. Foto:

VIDEO: 10 důvodů, proč milujete Patrika Děrgela alias komisaře Berana víc než komisaře Rexe

Dlouho byl nejoblíbenějším komisařem detektivních seriálů chlupáč Rex. Jeho vlahému pohledu podlehl i leckterý muž. Pak ale „čumáčka“ Rexe vystřídal jiný. Na obrazovky...

Článek

Detektiv Beran si už na svou trpěnou “parťačku” spisovatelku Klaudii pomalu zvyká. Foto:

Best of z nedělní detektivky: S ex v posteli, špinavá vražda ve VIP čtvrti i herec Měcháček v pleťové masce

Detektiv Beran s trpěnou “parťačkou” spisovatelkou Klaudií tentokrát řešili smrt mladé hospodyně Oxany. Stopy je zavedly do luxusní čtvrti významných rodin a také do...

Článek

Patnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy a ostré hochy z mordparty uvidíte každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto:

Hříšně sexy: To jsou ostří hoši z mordparty seriálu V.I.P. vraždy

Nový seriál V.I.P. vraždy zaručeně potěší příznivce kvalitních detektivek. A nejen je! Podívejte se na herce, kteří budou za pomoci známé spisovatelky detektivních románů...

reklama