VIDEO Co myslíte, fakt se rozvedou? Koukněte se na dojemnou scénu z nedělního Poldy

Také vás nedělní díl Poldy překvapil? Konkrétně vyústění vztahu Michala Břízy a jeho ženy Elišky. Podívejte se ještě jednou na videu v úvodu, co se mezi nimi stalo. Opravdu bude rozvod?

Konec testosteronových střetů mezi Břízou a Mrázem? Nyní to vypadá, že se Michal pomalu začíná smiřovat s faktem, že jeho žena, kterou stále miluje jako před dvaceti lety, prostě už patří k soudnímu patologovi. 

Elišce je líto, že Michala vzniklá situace trápí, ale nemá jiné řešení. "Míšo, můžeme si spolu promluvit? Chci se rozvést," vypadlo nečekaně z Elišky během společné večeře s Michalem. Pravda je, že už dlouho odolává Michalovým pokusům vrátit jejich vztah tam, kde byl před dvaceti lety. Teď se hlavně snaží, aby to aspoň klapalo mezi Michalem a dcerou Míšou.

Celou epizodu i další vybrané scény ze seriálu si můžete přehrát na Primě PLAY. Na další díl Poldy se těšte zase v neděli ve 20.15 na Primě.

Připomeňte si, jak Michal reagoval na Mráze po svém návratu do života a když zjistil, že jeho manželka po pěti letech strávených u jeho lože nevydržela a začala nový život:

Článek

Seznamte se s hlavními hrdiny novinky. Tady se komisař Bříza (David Matásek) seznamuje s panem patologem MUDr. Mrázem (Jiří Vyorálek). Foto:

Ze života POLDY: V práci je spojují mrtvoly, v životě se dělí o ženu

Probrat se po dvaceti letech z kómatu je určitě šok. Na některé věci si zvyknete rychleji, na některé pomaleji. Pak jsou ale fakta, na která si zvykat odmítáte. Podívejte...

Článek

A co trenky? Foto:

Matásek se svléká. Pusťte si poldovo unikátní pokání

Asi nejbizarnější moment z nedělního Poldy. Dejte si celou scénu, v níž se David Matásek svléká pro svoji dceru Míšu hned v úvodu článku. Pro ty, kdo jste tuto epizodu...

Článek

Na takové znělce pracoval kreativní tým dva měsíce. Foto:

Ze života POLDY II: Se sovětskou kráskou na věčné časy

Pusťte si hned v úvodu další vydařenou scénu ze života poldy Michala Břízy. V tomhle teď bude jezdit do práce. Více o sovětské automobilové jedničce si pusťte na VIDEU níže.

 

Michalova manželka po pěti letech strávených u jeho lože nevydržela a začala nový život.

reklama