VIDEO Jitka Sedláčková, maminka Berana z V.I.P. vražd: Vím, jak umím obtěžovat syna láskou

Její postava v oblíbeném seriálu V.I.P. vraždy patří k nejvýraznějším. Příjemná herečka Jitka Sedláčková v něm hraje ráznou a výřečnou maminku hlavního hrdiny Tomáše Berana (Patrik Děrgel). Pusťte si náš rozhovor ze seriálové kuchyně paní Beranové a dozvíte se, jak moc blízko má ke své postavě.

Jako maminka Beranová často zapomíná, že jejímu synovi už není patnáct, neadekvátně ho sekýruje, mluví mu do práce, na druhé straně mu ale fandí a je pyšná na jeho úspěchy.

Pro svého seriálového syna má známá herečka pochopení. A veliké, jak nám řekla. Sama totiž jednoho syna vychovala i v reálném životě. Stejně jako seriálový Tomáš, i ten její skutečný s ní stále žije doma.

Také svého třiadvacetiletého Filipa tolik sekýruje? Odpověď najdete v rozhovoru ve VIDEU v úvodu. Jitka Sedláčková v něm také prozrazuje, jak dalece bude její postava řídit vyšetřování mordparty, v níž její seriálový Tomáš pracuje.

Další díl seriálu V.I.P. vraždy uvidíte opět v neděli ve 20.15 na Primě

Teď se ještě podívejte na dalším VIDEU, jak Tomáš se svojí maminkou malovali byt.

Článek

Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý. Foto:

VIDEO: 10 důvodů, proč milujete Patrika Děrgela alias komisaře Berana víc než komisaře Rexe

Dlouho byl nejoblíbenějším komisařem detektivních seriálů chlupáč Rex. Jeho vlahému pohledu podlehl i leckterý muž. Pak ale „čumáčka“ Rexe vystřídal jiný. Na obrazovky...

Článek

V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 3 Foto:

VIDEO: Maminka tak trochu na vraždu. Tohle Beran fakt nechtěl Klaudii prozrazovat

Paní Beranová, maminka detektiva Tomáše Berana, je místy skutečně roztomilá. Podívejte se na našem VIDEU v úvodu, jak pěkně si popovídala se spisovatelkou Klaudií. Na její...

(schneidy)

 

 

 

Pro svého seriálového syna má známá herečka pochopení. A veliké, jak nám řekla. Sama totiž jednoho syna vychovala i v reálném životě. A stejně jako seriálový Tomáš, i ten její skutečný s ní stále žije doma.

Také svého třiadvacetiletého Filipa tolik sekýruje?

reklama