VIDEO Karolína: Z čeho vaří praktická žena

Karolína Kamberská si u plotny poradí v každé situaci. Při vaření je přirozená a spontánní. Když k dotažení chutě připravovaného pokrmu potřebuje ještě bylinku, skočí si pro ni na zahrádku. Stejně tak si v sezoně utrhne jablko na dezert rovnou ze stromu nebo vytáhne mrkev ze záhonu.

Nová vařící tvář televize Prima, praktická Karolína Kamberská, Vše o pořadu najdete TADY se nestresuje otázkou „co bude dnes k večeři“, pokud zrovna nestihla nakoupit. Jednoduše a chutně připraví jídlo ze surovin „co dům dal“.

Karolína se dělí během kulinárních hrátek ve svém pořadu o vzpomínky, které jí některé recepty evokují, i o zkušenosti, jež se surovinami a přípravou jídla má.

Nechte se inspirovat jejími „recepty pro každou příležitost“. Každou sobotu v 18.00 na Primě!


Článek

Vaření je pro ni na jedné straně vášeň, na straně druhé i každodenní rutina a nutnost, tak jako pro většinu současných žen. Foto:

PŘEDSTAVENÍ Kdo je Karolína, domácí kuchařka?

Vy Karolínu poprvé uvidíte už tuto sobotu. My jsme ji před pár dny zastihli na natáčení – v kuchyni u sporáku, jak servíruje porci svíčkové. Do hrnce s voňavou omáčkou se...

V každém dílu Karolína předvede 4 recepty. Během celkem 13 epizod vás naučí například dobroty dle receptů babiček i moderní cool recepty, uvaří z čerstvých surovin, něco pro mlsnou návštěvu, připraví pokrmy šité na míru otcům a dětem a řadu dalších.

Zajímavost:
V každém dílu zazní i hlas lidu. Témata: zajímavá jídla, jejich názvy, suroviny

reklama