VIDEO: Letní identy televize Prima jsou tu. Užijte si hvězdy nového seriálu Jetelín!

Vždy se změnou ročního období a novinkami v televizním schématu přináší naše televize Prima také nové identy, které vás budou provázet televizním vysíláním a předělovat jednotlivé vysílací bloky.

Na co a na koho se můžete těšit v letních identech? Všechny krátké spoty jsou – jak jinak – než ve znamení největší "primácké" novinky, série zbrusu nových mikrokomedií Jetelín.

Hlavními hrdiny těchto mikrokomedií jsou čtyři kamarádi, kteří žijí společně v malé obci Jetelín nedaleko Prahy. Mišák je sice šíleně chytrý, ale zároveň neuvěřitelně líný povaleč. Bob je frajer, co vlastní hospodu. Ta ale moc neprosperuje a Bob se nebojí žádných metod, které jeho podnik udrží nad vodou. "Mamánek" Jindra je sice šikovný hudebník a umělec tělem i duší, ale není schopen přestřihnout pupeční šňůřu. A čtveřici uzavírá Róza, krásná zdravotní sestra, kterou všichni tři kamarádi už od dětství tak trochu milují...

V hlavních rolích se představí Jan Šťastný jako Mišák, Richard Genzer jako Bob, Jindru ztvárňuje Jiří Háňa a Rózu Jitka Ježková. A jsou to právě oni čtyři, kteří vás budou provázet nejen seriálem, ale i letními identy televize Prima.

Pojďte si je prohlédnout!

reklama