VIDEO: Patrik Děrgel hrál v neděli sám sebe! Poznali jste ten moment ve V.I.P. vraždách?

Kromě uražených celebrit byl v nedělní epizodě podezřelý i Beranův kamarád Jakub Himl, nyní hokejová hvězda NHL. Tak se Patrik Děrgel během natáčení seriálu opět podíval na ledovou plochu, kde coby absolvent hokejové základní školy v Ostravě v podstatě vyrůstal. Jeho srovnání s rolí Berana na VIDEU.

Jak nám Patrik řekl na svém současném "sportovišti", ve Švandově divadle, úplně stejně jako jeho seriálová postava každé ráno po páté vyrážel autobusem v doprovodu maminky na hokejovou základní školu.

Sport mu šel, hrál už dorosteneckou extraligu, ale protože není hokejová střední škola, rozhodl se pro zásadní změnu. Pro herectví.

Hned napoprvé složil přijímací zkoušky na konzervatoř. "Teprve pak jsem se šel podívat do divadla, abych věděl, co vlastně budu studovat. Jen co jsem tě tam vstoupil, věděl jsem, že hokej musí ustoupit. Nešlo by ani dělat naplno obojí," říká sedmadvacetiletý herec, který má o hokejovém dění stále dobrý přehled.

V kondici se Patrik udržuje hrou fotbalu, takže se především jeho fanynky nemusejí strachovat o jeho mužnou postavu.

Pokud jste napínavou detektivku s názvem Brutální žihadlo nestihli sledovat v neděli na Primě, pusťte si ji celou na Prima PLAY

O čem byla nedělní epizoda V.I.P. vražd? Policejní hlídka objeví při náhodné kontrole tělo mladé dívky v kufru drahého auta. Zavražděná módní redaktorka a bývalá modelka Iveta měla slabost pro špičkové hokejisty a alergii nejen na včelí jed, ale i hromadu svých kolegyň. 

Ukazuje se, že Iveta před svou smrtí rozehrála v honbě za bohatstvím a pohodlným životem vyděračskou hru a její smrt je jen vyústění bezmocné žárlivosti a odplata za nevěru.

Podívejte se, co o ní na VIDEU říká u výslechu její kamarádka (v epizodní roli Eva Perkausová).

Odhalí Beran spolu s Klaudií, kdo vzal nakonec spravedlnost do svých rukou a chamtivou zlatokopku vytrestal, a dokážou přitom zůstat objektivní, když oba dobře vědí, že dopadením pachatele zničí jen další nevinné životy?

V epizodě jste opět viděli také Ivu Kubelkovou. Jako ředitelka soutěže krásy ve Vraždách měla k případu také co říci:

Ke všemu se kolem Berana zase motala nepříjemná komisařka (Dana Morávková).

Článek

Co dělá syn známé módní návrhářky Taťány Kovaříkové? Foto:

Ani Hruška nepadá daleko od stromu. Koukněte na syna známé módní návrhářky v nedělních Vraždách

V nedělním dílu seriálu V.I.P. vraždy uvidíte v epizodní roli policisty i syna známé módní návrhářky Taťány Kovaříkové. Autorka krásných kostýmů Vražd paradoxně zrovna...

Článek

V Prima kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky.  Foto:

Poměřte si znalosti třeba s Patrikem Děrgelem. S aplikací PRIMA KVÍZY, která je plná novinek

Myslíte si, že vám to pálí víc než Soně Norisové nebo Patriku Děrgelovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, zda umíte odhalit vraha...

reklama