Janda ostře vyjíždí na Berana. Záporák, nebo pan Spravedlivý?

Asi vám v seriálu V.I.P. vraždy neuniklo, že Ivan Janda od začátku nováčka oddělení Berana moc nemusí. Mezi těmito dvěma hochy to vře už dlouho. S desátým případem, který v seriálu V.I.P. vraždy uvidíte v úterý, tahle pomyslná sopka bouchne. Konečně!?

Podívejte se na videu na scénu, v níž se Janda do Berana naveze. Vypadá to, že komisaře už nikdo nezastaví. A co myslíte, sklopí Beran před starším kolegou uši a couvne?

Celou epizodu z detektivního seriálu V.I.P. vraždy uvidíte zase v úterý ve 20.15 na Primě

O co v ní půjde? Mordpartu čeká vyšetřování podivného nálezu na golfovém hřišti. Leží tam zahrabaná useknutá hlava známého komika Pánka. Popraven byl mečem jako ve středověku. Důvod k jeho vraždě a pomstě měly nejen známé tváře, které Pánek zesměšňoval ve svém televizním pořadu, ale motivem mohly být i jeho dluhy a honba za pokladem.

Tady se ještě podívejte na Petra Vondráčka v roli golfisty:

 

Článek

Patnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy a ostré hochy z mordparty uvidíte každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto:

Hříšně sexy: To jsou ostří hoši z mordparty seriálu V.I.P. vraždy

Nový seriál V.I.P. vraždy zaručeně potěší příznivce kvalitních detektivek. A nejen je! Podívejte se na herce, kteří budou za pomoci známé spisovatelky detektivních románů...

Článek

Soňa Norisová a Patrik Děrgel jako Klaudie a Beran. Nová a neokoukaná dvojka detektivního seriálu V.I.P. vraždy. Foto:

PUSŤTE SI všech 15. dílů oblíbeného seriálu ONLINE. V.I.P. vraždy nejsou mrtvé!

Pro všechny fanoušky detektivního seriálu V.I.P. vraždy a jeho hrdinů máme dobrou zprávu. I nadále se můžete bavit při sledování jednotlivých epizod. Komplet je pro vás...


reklama