VIDEO Superchlap Ruda slibuje: Vyhodil jsem milenčiny kalhotky a už budu hodný

Co hrdina show Superchlapi, to jiný životní příběh i motiv účasti na náročné přípravě na triatlon. Vysoký a mohutný svalovec s nevinnýma psíma očima Rudolf Dycha (42) chce například dokázat manželce lásku. Poznejte Rudu, který kvůli ženě odhodil milenčiny kalhotky v dál a maká na sobě na VIDEU.

Ruda má trochu neuvěřitelný příběh. Příznivce tvrdé muziky, bojových sportů, posilování a snad už bývalý rváč je dnes v pohodě, ale také trochu záletník. Jeho žena Lada si ho prý však už pohlídá. To ona ho do show přihlásila a po celou dobu ho na jeho cestě k překonání sebe samého hodlá naplno podporovat. Rudolf jí prý chce svojí účastí v show dokázat, že ji miluje.

Další bonusová VIDEA i celé epizody si pusťte na Prima PLAY TADY

„V devadesátých letech jsem byl lump a rváč, mám dokonce šest let odsezených. Bylo to za ubližování na zdraví a rvačky,“ svěřil na castingu Rudolf Dycha, který se nyní živí jako dozorce v uprchlickém táboře.

„Seznámili jsme se na úřadu práce. On mi pořád nechtěl říct, kde bydlí, myslela jsem si, že bydlí u nějaké ženské a že mě jen oblbuje. A on se mi styděl říct, že bydlí na Armádě spásy,“ řekla jeho žena Lada (41) s dojetím v hlase. Se svým „Rudím“ je už 16 let, mají spolu čtrnáctiletého syna Damiána. A nemá to s ním právě lehké. Ač napravený, našel si Rudí před časem bokovku. I s tou už je ale konec! Jak tvrdí on i jeho trpělivá žena Lada.

Jak se Rudova nápravná mise a prokazování lásky k podvedené ženě Ladě bude vyvíjet, uvidíte v neděli ve 3. epizodě show Superchlapi ve 21.30 na Primě.

Článek

SuperJarda1 - Obrázek 1 Foto:

VIDEO BONUS Triatlon pro skoro neplavce? Superchlap Jarda Slepička to bude mít fakt těžký

„Jardo, ty se budeš muset hodně učit!“ To suše konstatoval hlavní trenér Superchlapů Jan Vaněk nad plaveckým, tedy spíše potápěčským výkonem Jardy Slepičky. Pusťte si...

Článek

Jiří Šeda (40) Foto:

VIDEO Svéráz Šeda žije v karavanu, trénuje v džínách, v kondici ho udržují pivo a cigarety. Exot, nebo Superchlap?

Víc než příkazů trenéra, hledí si čtyřicátník Jirka Šeda spíše toho, aby mu nespadla pěna na jeho oblíbeném nápoji. Opadnout by při tom v jeho případě měla hlavně tuková...

(schneidy)

reklama