VIDEO Sympaťák Děrgel postrachem žen? Na Velikonoční pondělí vytahuje na holky…

Herce Patrika Děrgela, pro diváky Primy nyní hlavně komisaře Berana ze seriálu V.I.P. vraždy, ženy a dívky zbožňují. Určitě by se nebránily, kdyby v pondělí zazvonil s pomlázkou právě u jejich dveří. To ale ještě netuší, čím bývá herec na koledu vyzbrojen! Žádného velikonočního "Beránka" nečekejte.

Je mu sedmadvacet, věnuje se tradičnímu řemeslu – herectví. Jak dalece se ale mladý a talentovaný herec z Bohumína drží našich národních tradic, jak tráví Velikonoce? Možná vás jeho odpověď na videu překvapí. Nejenže i Patrik Děrgel vyráží na klasickou koledu, navíc vybaven speciální pomlázkou, kterou mu před léty upletl děda.

O co jde a proč se jeho návštěvy dívky na Ostravsku spíše bály, to si pusťte v našem povídání ze šatny Švandova divadla, kde Patrik momentálně vystupuje v Hamletovi. Mimochodem, za hlavní roli v tomto rodinném dramatu skandinávského ražení získal před dvěma léty od divadelních kritiků cenu v kategorii Talent roku při udílení Cen Alfréda Radoka.

Na Patrika Děrgela, ale i na další hrdiny detektivního seriálu V.I.P. vraždy se můžete těšit opět v neděli ve 20.15 na Primě.

Co bude komisař Beran vyšetřovat tentokrát? Podívejte se na upoutávku na sváteční neděli:

Článek

V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 1 Foto:

VIDEO Jitka Sedláčková, maminka Berana z V.I.P. vražd: Vím, jak umím obtěžovat syna láskou

Její postava v oblíbeném seriálu V.I.P. vraždy patří k nejvýraznějším. Příjemná herečka Jitka Sedláčková v něm hraje ráznou a výřečnou maminku hlavního hrdiny Tomáše...
 

Článek

Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý. Foto:

VIDEO: 10 důvodů, proč milujete Patrika Děrgela alias komisaře Berana víc než komisaře Rexe

Dlouho byl nejoblíbenějším komisařem detektivních seriálů chlupáč Rex. Jeho vlahému pohledu podlehl i leckterý muž. Pak ale „čumáčka“ Rexe vystřídal jiný. Na obrazovky...

(schneidy)


reklama