VIDEO: Viki z V.I.P. vražd šokuje kolegy a celá Krása na export ONLINE

Nedělní epizoda vašeho oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy byla plná nečekaných zvratů a událostí. O jedno opravdu velké překvapení se ale postarala Viki Hrubešová (Jana Stryková). Na celou scénu, při níž se Beran málem udusil rohlíkem, se podívejte na VIDEU hned v úvodu.

Celou nedělní epizodu seriálu V.I.P. vraždy i řadu bonusových videí si můžete puštit na Prima PLAY

O co šlo v 9. dílu?

Případ detektiva Berana a spisovatelky Klaudie Wolfové odstartuje hrůzný nález těla finalistky soutěže Miss Veroniky Hejdukové. Patolog konstatuje: vrah jí vyjmul vnitřní orgány.

Brutální čin nevypadá na běžnou vraždu a luxusní pánské sako zařadí mezi podezřelé i Klaudiina bratra Leoše.

Není jasné, zda za smrtí krásné dívky stojí řádění sadistického psychopata, nebo jen nelítostný konkurenční boj mezi dravými adeptkami soutěže krásy. Jejich rivalitu a nevraživost naznačí vyšetřovatelům i jejich kolegyně Viki, která k údivu všech na oddělení má se soutěžemi i svou osobní zkušenost. Detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte zase v neděli ve 20.15 na Primě

Žárlivost a nenávist se nevyhne ani Klaudii, která se při pátrání musí tváří v tvář setkat s ředitelkou soutěže Miss Martinou Horkou (Iva Kubelková), údajnou novou partnerkou jejího bývalého manžela.

V epizodní roli ředitelky soutěže krásy jste mohli vidět také Ivu Kubelkovou. Připomeňte si ji VIDEU:

Podívejte se také na dalším VIDEU na děsivou scénu s Klaudiiným bratrem Leošem.

A ještě krátká role Miroslava Šimůnka:

reklama