VIDEO: Že jde vařit i v polních podmínkách bez vody, uvidíte v Prostřeno!

Petřina kuchyň není zatím zcela vybavená Foto: Petřina kuchyň není zatím zcela vybavenáFoto: All

Úterní hostitelka Petra je bojovnice – nenechá se zaskočit ani tím, že zrovna staví dům a nemají proto zavedenou ani vodu ani septik. Dívejte se v úterý v 18 hodin na Primu!

Jako by se pondělní hostitelka Markéta a úterní hostitelka Petra chtěly trumfovat. Mají ambiciózní menu, ale skutek trochu utek i Petře. Plánuje francouzské menu s prémiovým amuse-bouche s kvalitními sýry a pepřovou klobáskou.

První předkrm hosty pěkně navnadí, ani hrubozrnná paštika je moc nezklame, ale polévka a hlavní chod nevyjdou na sto procent. Na jídlo se čeká a hosté se mezitím mají vzdělávat v gastronomii; jenže šedivá je teorie. Jak dopadne praxe? Cibulačka podávaná v chlebu je sice efektní, tekutina se ale někam poděla a Michal to vidí jako „cibulový salát v chlebu“.

Že by Petra tolik šetřila s vodou, když ji nemá ve svém domečku zavedenou? Hovězí, hlavní atrakce večeře, je tvrdé jako podešev. To hořčičný bešamel a pošírované knedlíčky dopadnou lépe. Vezmou hosté na milost crème brûlée se sladkou taštičkou? A kdo postaví nejvyšší Eiffelovku ze špaget?

Dívejte se od 18 hodin na Primu na další díl Prostřeno!

Článek

Kdo vyhraje tentokrát?

Prostřeno! z Karlovarska předvede tento týden lokální speciality

Jsme na Karlovarsku a čekají nás karlovarské speciality. Znáte některé kromě oplatek, karlovarských knedlíků či rohlíků? Pro někoho je úkol týdne hračka, Petra zabije dvě ...

Článek

parta z Karlovarska

Překvapení v Prostřeno! Jako dezert se podává obalovaný smažený rohlík

Jsme na Karlovarsku a čekají nás karlovarské speciality. Znáte některé kromě oplatek, karlovarských knedlíků či rohlíků? Pro někoho je úkol týdne hračka, ale pan Dušan ...

reklama